Miłość i związki

12 rzeczy, o których marzą kobiety

czego pragną kobiety

Kobiety też mają swoje fantazje, te nierzadko różnią się od wyobrażeń mężczyzn związanych ze związkiem i seksem. Nie można powiedzieć, że nasze podejście w ogóle nie ma punktów wspólnych, ale panie często kręcą inne rzeczy. Wiele z nich nie przychodzi facetom do głowy. Oto 12 rzeczy, o których marzą kobiety.

 

Seks na stole kuchennym

Kobiety też lubią urozmaicenia w życiu erotycznym, wiele pań marzy o tym, aby mężczyzna zaniósł je na kuchenny stół po to, aby się z nimi kochać.  Ta forma aktywności nie wymaga nie wiadomo jakiej zwinności. Seks na stole kuchennym może być całkiem wygodny i niezwykle podniecający. W końcu wychodzicie poza sypialnię, robicie coś nowego i ekscytującego.

12 rzeczy, o których marzą kobiety. Pieszczoty piersi

Niektóre kobiety mają kompleksy na punkcie piersi, ale na szczęście nie dotyczy to wszystkich pań. Niektóre wręcz marzą o tym, by mężczyzna zajął się ich sutkami i zrobił to porządnie. W sensie nie zależy nam na jednym muśnięciu i przejściu dalej, ale o zatrzymanie się nieco dłużej przy piersiach. Ich całowaniu, lizaniu – to jest niezwykle podniecające i może doprowadzić nas do nieziemskiej rozkoszy. Niektóre panie mają bardzo wrażliwe sutki, wystarczy parę pocałunków, delikatnie dotknąć palcem ich brodawek, a przez ich ciało już przechodzą przyjemne dreszcze.

Wieczorne przytulanie i pocałunki w szyję

Kobiety nie zawsze marzą o seksie jako takim. Wiele z nas narzeka na brak czułości ze strony facetów. Marzymy o tym, aby podczas wieczornego oglądania filmów on objął nas w pasie lub pod biustem, przygarnął mocno do siebie i od czasu do czasu całował nas w szyję. To jest szalenie podniecające i miłe.

Obejmowanie na zakupach

Kobiety lubią, gdy mężczyźni obejmują je w miejscach publicznych. Trzymanie partnerki w pasie podczas wspólnego przemierzania alejek w supermarkecie jest bardzo przyjemne dla płci pięknej. My lubimy być dotykane przez ukochanego faceta niezależnie od okoliczności. A trzymanie w pasie jest bardzo miłe, czułe i romantyczne, a zarazem ma w sobie coś erotycznego.

Seks na stojąco

Kobiety lubią, gdy mężczyzna czasem jest stroną dominującą, która tak bardzo ich pragnie, że po prostu przypiera je do ściany i rozbiera. Nic dziwnego, że wiele pań marzy o urozmaiceniu w postaci seksu na stojąco. Byciu przypieraną do ściany i namiętnych pocałunkach ze strony mężczyzny. W seksie na stojąco jest coś dzikiego i pierwotnego, ale nie ma agresji, za którą panie w sypialni  nie przepadają.

Pieszczoty ud

Pocałunki składane na wewnętrznej stronie ud są takie podniecające. Po pierwsze, to świetnie unerwione i ukrwione miejsce. Po drugie, znajduje się blisko miejsc intymnych. Nic dziwnego, że tego rodzaju pieszczoty stanowią dla wielu pań niezwykle podniecający element gry wstępnej. Panie lubią być też gładzone po wewnętrznej stronie ud.

Gładzenie po plecach

Leżycie obok siebie, ty chciałabyś, aby on pogładził cię po plecach,  ramieniu, pocałował w kark. Może po prostu mu o tym powiedz. Nie każdy mężczyzna potrafi się domyślić tego, co sprawia nam największą frajdę.

Miłe wyznanie po seksie

Każda kobieta chce usłyszeć po seksie, że dla mężczyzny jest piękna i seksowna.  Gdy widzimy, że mężczyzna nas pragnie i postrzega jako atrakcyjną, to umacnia naszą samoocenę i sprawia, że nabieramy ochoty na powtórkę. W sypialni stajemy się bardziej otwarte i nie wstydzimy się swojego ciała.

Sesja namiętnych pocałunków po

Wiemy, że mężczyźni po seksie na ogół mają wielką ochotę pójść spać, ale jeśli nie opuściły ich jeszcze wszystkie siły, byłoby miło, gdyby zafundowali nam sesję namiętnych, francuskich pocałunków. Facet po orgazmie potrzebuje czasu na regenerację, ale kobieta nie. Jeśli po szczytowaniu mężczyzna zacznie ją namiętnie całować, kobieta może ponownie znaleźć się u bram rozkoszy.

Przytulanie od tyłu w miejscach publicznych

Stoicie razem w kolejce do kasy, oglądacie zachód słońca, składacie zamówienie w barze – obejmij ją od tyłu. Kobiety czują się wtedy chronione i kochane. Taki prosty gest kojarzy im się z opiekuńczością, siłą i męskością.

Trzymanie za rękę podczas spaceru

Spacerujecie razem po parku, rynku lub centrum handlowym, złap ją za rękę i nie wypuszczaj. Panie lubią, gdy trzyma się je za dłoń. Każda z nas lubi czasem poczuć się małą dziewczynką, która ma obok siebie czułego partnera, który w razie potrzeby obroni ją i ochroni.

Kwiaty

Każda kobieta lubi otrzymywać kwiaty. Mężczyźni z kolei traktują to jako fanaberię i niechętnie kupują kwiaty swoim wybrankom. Nie chodzi tutaj o kosztowne bukiety, ale zawsze można kupić jedną czerwoną różę i przynieść ją kobiecie na spotkanie lub przyjechać z nią do niej pod koniec pracy i odwieźć do domu. Kobiety doceniają takie gesty.

Komentarze (2)

Irena

5 lat temu

Hmm tak czytam i czytam…. na te pierwsze punkty nie narzekam, ale chyba za mało kwiatów dostaje od mojego mężczyzny 😉

Zostaw komentarz