Miłość i związki

12 rzeczy, które interesują każdego faceta

co mężczyzna chce wiedzieć o kobiecie

Gdy na horyzoncie pojawia się interesująca kobieta, mężczyzna intryguje kilka kwestii. Wielu panów aż nosi, by poznać odpowiedzi na swoje pytania. Przedstawiamy 12 rzeczy, które interesują każdego faceta.

Ilu miałaś facetów?

Każdy mężczyzna chce wiedzieć, z iloma mężczyznami się spotykałaś, w ilu byłaś związkach, z iloma poszłaś do łóżka. To temat, który porusza męską wyobraźnię. Każdy facet chce wiedzieć, ilu miał konkurentów i z iloma mężczyznami może być porównywany. Warto jednak podkreślić, że to temat, o którym nie należy rozmawiać. Byli partnerzy to przeszłość, do której nie warto wracać. Skoro wybrałaś jego, to znaczy, że on jest najważniejszy w twoim życiu. Mówiąc cokolwiek, nawet ogólnie, pogorszysz tylko relację z ukochanym. Temat eksów to jak wyciąganie trupów z szafy. Po jego poruszeniu nic nie będzie już takie jak dawniej.

12 rzeczy, które interesują każdego faceta. Kim byli twoi eks?

Każdy facet chce wiedzieć, kim byli twoi eks, jak wyglądali, czym się zajmowali, jakie były ich mocne i słabe strony. Jak się poznaliście i ile ze sobą byliście. Ta wiedza ma w założeniu pomóc mężczyźnie w rozeznaniu się w potencjalnym zagrożeniu. W męskiej naturze leży też porównywanie się z innymi facetami, co nierzadko irytuje kobiety. Każdy facet chce być lepszy od swoich poprzedników, to naturalna. Tak, jak każda kobieta chce lepiej wypaść na tle konkurentek. Niemniej grzebanie w przeszłości nigdy nie przynosi nic dobrego. Dlatego lepiej na takie pytania nie odpowiadać.

Dlaczego się rozstaliście?

Mężczyźni chcieliby wiedzieć, co takiego zmalowało jedno z was, że się rozstaliście. To mówi im wiele o tobie i szansach na poważny związek z tobą. Każdy facet boi się, że twoje poprzednie relacje z mężczyznami zakończyły się z powodu niewierności. Przyczyny rozstania to jednak wasza prywatna sprawa i często okazują się mało spektakularne.

Co robiliście w łóżku?

Mężczyzn zżera wprost ciekawość, w jakich pozycjach i gdzie uprawiałaś seks ze swoimi byłymi. Czy zgadzałaś się na oral, anal, czy bawiliście się jakimiś gadżetami. Tego rodzaju informacje są bardzo intymne, dlatego lepiej zachować je dla siebie. Ta wiedza twojemu facetowi nie jest do niczego potrzebna.

Jakim jestem kochankiem na ich tle?

W ogóle porównywanie to typowo męska przypadłość. Kobiety nie tworzą rankingów typu: najlepszy kochanek wszech czasów. To nie Eurowizja czy lista przebojów. Tutaj oprócz techniki, a właściwie nawet bardziej od niej, liczą się emocje. W związku z tym najlepiej powiedzieć mężczyźnie o tym, jakie emocje w nas wzbudza, jak bardzo go pragniemy i co robi cudownie w łóżku.

Co lubisz w łóżku?

Faceci pragną poznać twoje fantazje erotyczne i upodobania, nic dziwnego, że często dopytują o tego rodzaju rzeczy.  Możesz spokojnie powiedzieć o tym, co sprawia ci frajdę. To pomoże twojemu facetowi podczas pieszczot, a i tobie zapewni niezwykłe doznania. Możesz mówić o tym, że lubisz kochać się na pieska, długo się całować z języczkiem, mieć pieszczone piersi i ugniatane pośladki.

Co chciałabyś wypróbować w łóżku?

Mężczyźni chcą poznać twoje fantazje erotyczne, aby przekonać się, czy pokrywają się z tym, czego sami pragną. Pamiętaj, że próbując nowych rzeczy, tylko poprawiacie jakość życia erotycznego. Jeśli chcesz kochać się na biurku, krześle, na stojąco etc., to po prostu mu o tym powiedz.

O czym myślisz podczas seksu?

Mężczyźni są skupieni na przyjemności, podczas gdy kobiety często błądzą gdzieś myślami, co irytuje facetów. Oni naprawdę chcą wiedzieć, o czym myślisz podczas seksu.  Możesz mu uchylić rąbka tajemnicy;)

Dlaczego zwróciłaś na mnie uwagę?

Każdy facet chce wiedzieć, co takiego wyjątkowego w nim ujrzałaś, że zwróciłaś na niego uwagę. Czym ci zaimponował, jakie cechy charakteru przesądziły o tym, że chcesz się z nim spotykać. To dla niego ważna informacja i taką wiedzą naprawdę warto się podzielić, aby poczuł, że go doceniasz.

Co tak naprawdę do mnie czujesz?

Mężczyźni często zastanawiają się, czy kobieta jest z nimi, bo jest jej miło, czy dlatego że i ona poczuła coś więcej.  Dla mężczyzn, którzy się zakochali w swoich wybrankach, takie informacje są naprawdę cenne.

Czy wspólny seks ci się podoba?

Faceci często zastanawiają się, czy kobieta tylko udaje orgazm, czy naprawdę go przeżywa. Czy lubi wspólny seks, czy traktuje go jako obowiązek do odbębnienia.  Możesz mu powiedzieć, za co i dlaczego lubisz seks z nim.

Dodaj komentarz