Miłość i związki

11 oznak, że on jest w tobie zakochany na zabój

zakochany facet

Spotykasz się z mężczyzną, który bardzo ci się podoba. Lubisz z nim spędzać czas, ale nie wiesz, co on tak naprawdę do ciebie czuje. Przedstawiamy 11 oznak, że on jest w tobie zakochany na zabój.

Uwielbia cię dotykać i pieścić

Zakochany facet będzie szukał każdej okazji, aby móc cię dotknąć w rękę, brzuch, krótko mówiąc, gdziekolwiek. Bardzo go kręcisz i on naprawdę lubi się do ciebie przytulać, całować cię i urządzać namiętną grę wstępną.

Słucha twoich rad

Mężczyźni nie lubią słuchać kobiet, chyba że uważają, że trafili na bardzo mądrą kobietę, którą na dodatek darzą gorącym uczuciem. Wówczas on naprawdę będzie korzystał z twoich porad dotyczących różnych aspektów życia.

Wspiera cię

Jeśli masz problem, jesteś smutna, on zawsze cię chętnie wysłucha i udzieli porady. Kobiety cenią mężczyzn, którzy chcą być tuż obok nich, gdy w ich życiu dzieje się coś niedobrego.  Jeśli on cię wspiera, to znak, że cię kocha.

Jest z ciebie dumny

Dlatego chętnie opowiada o tobie swoim przyjaciołom i przedstawia cię im. Na dodatek nieustannie wrzuca na Facebooka wasze wspólne zdjęcia, na których się do siebie przytulacie. W ogóle to najlepszy znak, że bardzo cię kocha i chce się pochwalić swoim szczęściem znajomym.

Nie lubi milczeć

Gdy siedzicie gdzieś we dwoje, a ty się zamyślisz, on rozpoczyna rozmowę i sam cię zagaduje, chcąc sprawdzić, co się martwi. Wychodzi z niego troska, która towarzyszy prawdziwej miłości.

Znosi twoje fochy

Kobiety miewają swoje humorki zwłaszcza przed okresem. Robią się wtedy nerwowe, dopisują spiskuje teorie dziejów do sytuacji, które nie niosą ze sobą nic niepokojącego.  Jeśli on dzielnie znosi twoje fochy, to znaczy, że mu na tobie zależy.

Zmienia się dla ciebie

Jeśli on dla ciebie pragnie być lepszym człowiekiem, zdobyć wyższe wykształcenie, wolniej prowadzić samochód, to znaczy, że się w tobie zakochał. A to dla ciebie bardzo dobra informacja.

Pisze do ciebie miłe wiadomości

On stara się być dla ciebie miły i kulturalny. Nie pisze do ciebie zboczonych tekstów, tylko rzuca dwuznaczne, aczkolwiek miłe sformułowania, które rozpalają twoją wyobraźnię.

Poświęca się dla ciebie

W tym celu interesuje się twoim hobby, organizuje dla ciebie karaoke. Krótko mówiąc, robi coś, aby skraść twoje serce i wyryć w nim siebie.

Pozostawia telefon bez opieki

To wyraz zaufania. Jeśli on uważa, że jesteś w porządku i sam nie ma nic do ukrycia, to nie będzie ciągle nosił przy sobie telefonu. Jest gotów zostawić swojego smartfona z tobą bez żadnego nadzoru.

Dzieli się z tobą jedzeniem

To niezwykle czuły gest, którym pokazuje, że chce, abyś była najedzona i szczęśliwa. Krótko mówiąc, dba o swoją kobietę najlepiej, jak potrafi.

Dodaj komentarz