Seks

10 znaków, że ten facet chce cię tylko zaciągnąć do łóżka. Nie licz na nic więcej

czy on chce mnie zaciągnąć do łóżka

Mężczyźni i kobiety często różnią się podejściem do seksu. Dla faceta jest to czysta przyjemność, za którą nie musi stać żadne zainteresowanie partnerką. Dla pań jest to bardzo często ważny krok. Oczywiście można też znaleźć kobiety, które szukają jednonocnych przygód, jednak nie stanowią one wiodącej grupy. Przedstawiamy 10 znaków, że ten facet chce cię tylko zaciągnąć do łóżka. Nie licz na nic więcej.

Nic nie mówi o waszej przyszłości

Jeśli facet w ogóle nie uwzględnia cię w swoich planach na przyszłość, nie planuje wspólnej imprezy karnawałowej, nie mówi my, tylko ja i na dodatek nigdy słowem nie zająknął się, że szuka związku, możesz być niemal pewna, że chodzi mu o przygodny seks. Jeśli podzielasz jego oczekiwania, to korzystaj z okazji i zafunduj sobie odrobinę przyjemności. Gdy natomiast zależy ci na związku, to rozejrzyj się za innym facetem.

Ma gdzieś twoje problemy

Ty zwierzasz mu się ze swoich problemów, podczas gdy on ma cię w głębokim poważaniu. Nie ma tobie nic do powiedzenia, nie wspiera cię i nie pamięta tak naprawdę, o co w ogóle ci chodziło.  On również nie kwapi się do niesienia ci pomocy. Patrząc na jego zachowanie, widać ewidentnie, że on nawet nie zasługuje na miano twojego kolegi.

Nie odbiera telefonu i nie odpisuje

Wspólna noc była udana – przynajmniej ty tak to widzisz. On tymczasem milczy jak zaklęty. Nie odbiera telefonu i nie odpisuje na twoje wiadomości. Być może już nigdy się nie odezwie, a być może zrobi to za jakiś czas, by zaprosić cię na powtórkę. Tak czy siak, jego zachowanie zdradza jakikolwiek brak zainteresowania relacją inna niż seksualna.

10 znaków, że ten facet chce cię tylko zaciągnąć do łóżka. Nie jest o ciebie zazdrosny

Możesz spokojnie spędzić weekend ze swoim eks, który właśnie przyjechał do Polski, wyskoczyć z przyjaciółką na szaloną imprezę do klubu, on ma to wszystko w głębokim poważaniu. Nie interesuje go to, co robisz, gdyż znajdujesz się poza obszarem jego zainteresowań.  On chce cię tylko zaliczyć.

Nie przedstawia cię swoim znajomym

Znacie się już trochę czasu, tymczasem ty wciąż nie wiesz, z kim się przyjaźni. On nie chce przedstawić cię swoim znajomym, gdyż jesteś dla niego tylko nic nieznaczącą przygodą. Ten facet nie wiąże z tobą żadnych planów poza wspólnie spędzoną nocą. Przyjaciołom nie przedstawia się kobiet, które stanowią tylko nic nieznaczący epizod.

Nie uznaje kompromisu

On nie ma żadnych zahamowań, by wprost zaproponować ci wspólną noc. Gdy mówisz mu, że kiepsko się czujesz i wolałabyś spędzić wieczór w domu, od razu się obraża. Nie uznaje żadnych kompromisów. Masz być na każde jego skinienie, w przeciwnym wypadku zaserwuje cię chłodnik, który tobą mocno wstrząśnie. Potrafi tobą świetnie manipulować i wie, co robić, abyś koniec końców tańczyła tak, jak ci zagra. Tak ochłodzi waszą relację, że następnym razem zgodzisz się na seks, choćbyś nie miała na niego najmniejszej ochoty.

Zna mnóstwo pozycji seksualnych i ciągle chce wypróbować coś nowego

Im większa potrzeba eksperymentów drzemie w tym mężczyźnie, tym więcej kobiet przewinęło się przez jego sypialnię. A to znak, że relacje damsko-męskie traktuje dość lekko. Jeśli na dodatek on bardziej pragnie testować nowe pozycje, niż okazywać ci czułość i sprawiać ci przyjemność, krótko mówiąc, wychodzi z niego egoista, to prawdopodobnie chce cię zaliczyć. Nie jesteś dla niego nikim ważnym.

Ma wiele tajemniczych przyjaciółek

Tego faceta otacza mnóstwo kobiet, tajemnicze przyjaciółki ciągle do niego dzwonią i piszą, a ty dalej nie wiesz, kim dla niego są.  Uważaj, on może nie mieć zahamowań, by sypiać z wami wszystkimi. Dlatego nigdy nie uprawiaj z nim seksu bez użycia prezerwatywy. Nawet jeśli nie masz nic przeciwko otwartej relacji i też chcesz tylko rozładować erotyczne napięcie, dbaj o swoje zdrowie. Nie chcesz przecież za chwilę przyjemności zapłacić zakażeniem wirusem HIV  czy kiłą.

On nie chce wychodzić z łóżka

Z jednej strony to przyjemne, że jest wam ze sobą tak dobrze i tak na siebie działacie, że moglibyście  w ogóle nie wychodzić z łóżka. Warto jednak pamiętać, że na dłuższą metę świadczy to negatywnie o charakterze waszej relacji. Jeśli tylko spotykacie się na seks, to nie licz na to, że zostaniesz jego partnerką. On z pewnością cię nie kocha. Lubi seks, ty jesteś pod ręką i może cię bez zbędnych ceregieli zaprosić na wspólną noc.

Ciągle mówi o seksie

On ciągle nawija o seksie, nie ma znaczenia, czy jesteście na spacerze w parku, rozmawiacie wieczorem przez Messengera. Uwaga, on  jednoznacznie daje ci do zrozumienia, czego oczekuje od waszej relacji. Tym, o co mu chodzi, jest czysty seks. Jeśli nie masz zahamowań i potrafisz panować nad emocjami, możesz wejść w ten układ.

Magdalena Kukurowska

Komentarze

Irena

2 lata temu

Myślę, że da się wyczuć intencje takiego faceta, ale dziewczyny często nie zawracają na to uwagi. Wolą myśleć że on je kocha. Chociaż jak można mówić o miłości gdy jest się na etapie poznawania.
Mężczyznę powinno się troszkę przetrzymać, jeśli mu zależy nie odsunie się od nas, a jeśli chce się tylko zabawić to pewnie zacznie szukać pocieszenia u innej.
Poza tym należy obserwować zachowanie takiego chłopka, czy patrzy na inne, jak patrzy, czy pisze ukradkiem sms, czy ma dla nas czas, czy interesuje się nami…

Zostaw komentarz