Miłość i związki

10 sygnałów na to, że kręcisz faceta

kobieta

Kobieta pragnie wiedzieć, czy podoba się danemu facetowi. Dzięki wnikliwej obserwacji możemy się o tym przekonać. Po czym poznać, że kręcisz faceta? Już dziś sprawdź, czy rzeczywiście mu się podobasz!

Nie jesteś pewna, czy podobasz się facetowi? Oni dają nam jasne sygnały, które wystarczy dostrzec. Nie jest tak, że mężczyzna nie okazuje zainteresowania. Wręcz przeciwnie, daje znaki, które my kobiety powinnyśmy zauważyć. Jeśli macie z tym problem, sprawdźcie, co takiego świadczy o zainteresowaniu. Już wiesz, czy wpadłaś mu w oko?

Pyta, czy jesteś sama

Zainteresowany facet na początku zapyta, czy jesteś sama. Będzie badał teren, więc musi sprawdzić, czy w ogóle może do ciebie startować. Zajęta dziewczyna już na starcie skreśla jego zamiary. Informacja o statusie singielki z pewnością bardzo go ucieszy. Początki znajomości właśnie tak wyglądają, więc jeśli ty także jesteś zainteresowana tym mężczyzną, nie oszukuj go na wejściu.

Prosi o twój numer

Kobiety często udają niedostępne. Nie chcą podać swojego telefonu, choć w myślach już planują wspólną przyszłość. Zabawne, ale prawdziwe. Facet będzie starał się zdobyć numer kobiety. Nawet za wszelką cenę, jeśli będzie mu zależało na jej poznaniu. Zrobi wszystko, by mieć twój numer telefonu i móc umówić się z tobą na randkę.

Szuka cię wzrokiem

Facet, któremu w oko wpadła kobieta, będzie szukał jej wzrokiem. Możecie być na jednej imprezie, każdy wśród swoich znajomych, ale gdy facet wciąż na ciebie zerka, wiedz, że coś jest na rzeczy. W końcu jest w tym miejscu, by dobrze się bawić, a najwidoczniej jego myśli cały czas krążą wokół twojej osoby, a nie koleżanek obok.

Uśmiecha się

Uśmiech to fantastyczny sygnał, choć może wiele znaczyć. Wyraża wdzięczność, radość a także zainteresowanie drugą osobą. Uśmiechający się do ciebie facet może być po prostu kulturalny, ale równie dobrze może być tobą zauroczony. Od ciebie zależy, czy odwzajemnisz uśmiech.

Stara się być przy tobie blisko

Mężczyzna okazuje zainteresowanie także przez bliskość. I nie chodzi nam o pocałunki czy przytulanie. To nie ten etap znajomości. Będzie krążył wokół ciebie po sali. Niby przypadkiem przejdzie obok dziesiąty raz, czy uda się w tym samym momencie do baru. Będzie wszędzie tam, gdzie ty.

Wypytuje o ciebie i twoje sprawy

Jeśli ewidentnie podobasz się facetowi, będzie chciał cię bliżej poznać. W tym celu zacznie cię wypytywać o pracę, pasje, o wszystko co jest z tobą związane. Takie zainteresowanie to dobry sygnał. Gorzej, jeśli twoje sprawy kompletnie go nie obchodzą.

Inicjuje kontakt fizyczny

Kontakt fizyczny jest niezwykle ważny. Mały gest może uświadczyć nas w przekonaniu, że kręcimy danego faceta. Wystarczy, że facet chce nas pocałować, choćby w policzek. Strzepuje niewidzialny pyłek z naszego płaszcza, czy przypadkiem dotyka dłoni, sięgając po serwetkę. Będzie dążył do takiego kontaktu, ponieważ bardzo mu się podobasz.

Ma powiększone źrenice

Jeden z niekontrolowanych odruchów może powiedzieć nam o zainteresowaniu. Kiedy podoba nam się druga osoba, wzrasta podniecenie i powiększają się źrenice. Oczy stają się bardziej atrakcyjne, co jest naturalną reakcją mózgu. On zwyczajnie może być tobą zauroczony, więc uważnie patrz mu w oczy.

Dotyka swojej szyi

wrażenieZwróć uwagę na gesty faceta. Dotyka swojej szyi? To częsta oznaka zainteresowania, ale też obawy o daną znajomość. A to znaczy, że o niej myśli, podświadomie czy też nie.

Pokazuje się tylko z dobrej strony

Chcą zrobić jak najlepsze wrażenie, staramy pokazać siebie w superlatywach. Facet będzie więc się starał, opowie o swoich osiągnięciach, może będzie się przechwalał, ale chce zyskać w twoich oczach. W końcu najpierw warto zaprezentować te dobre strony, a na wady jeszcze przyjdzie pora.

Katarzyna Antos

Komentarze

Irena

6 lat temu

Z pewnością da się to zauważyć, bo mężczyzna wtedy zdecydowanie nie potrafi oderwać wzroku od kobiety 🙂
Jak mój mężczyzna pierwszy raz mnie zobaczył też tak reagował, nawet koleżanka która była ze mną od razu powiedziała, że facet się we mnie zakochał…. no i miała rację, bo jesteśmy parą 🙂

Zostaw komentarz