Seks

10 podniecających zdań, które działają na facetów

podniecające zdania

Chcesz rozgrzać swojego faceta i zachęcić go do erotycznych igraszek? Możesz to zrobić za pomocą gestów lub słów. Przedstawiamy 10 podniecających zdań, które działają na facetów. Wybierz spośród nich te, które odzwierciedla twoje odczucia i spostrzeżenia. Ważne, aby być szczerą i nie mówić rzeczy, z którymi się nie identyfikujemy, ponieważ wyjdzie drętwo.

Z tobą jest mi tak dobrze. Uwielbiam cię

Wszystko jedno, czy jesteście na etapie subtelnego dotyku, który cię niesamowicie kręci, czy w punkcie kulminacyjnym, a może on po prostu cię przytula. Każdy moment, w którym czujesz się naprawdę szczęśliwa i spełniona, jest dobry, by powiedzieć: z tobą jest mi tak dobrze, uwielbiam cię. To w końcu prawda;)

10 podniecających zdań, które działają na facetów. Robisz to cudownie

Kobiety często tak mają, że gdy jest im naprawdę super, niespodziewanie milkną. Mężczyźni później się zastanawiają, o co chodzi, skąd ta cisza. A my po prostu skupiamy się na przyjemności i nasza krew odpływa z mózgu do innych części ciała. Jeśli kobieta gada jak najęta podczas seksu, to znak, że coś jej nie pasuje, inaczej nie miałaby sił i chęci na pogaduszki. Niemniej czasem warto wykrzesać z siebie zdanie: robisz to cudownie. Dzięki temu mężczyzna wie, co sprawia ci najwięcej frajdy i może to częściej powtarzać. Wszystko jedno, czy chodzi o pocałunki, czy o to,  jak uciska twoje pośladki, niespodziewanie wkłada rękę do twoich majtek.  Podoba ci się ta pieszczota, to pochwal. Choćby to było powolne przejeżdżanie ręką po twoim udzie.

Uwielbiam cię czuć w środku

Chyba każdy facet doceni ten komplement. Jeśli on jest delikatny i doskonale trafia we właściwy punkt, to tylko możesz się cieszyć. Warto wtedy poinformować go o swoich odczuciach słowami: uwielbiam cię czuć w środku.

Doprowadzasz mnie do szału

Facet, który najpierw delikatnie dotyka cię, gdy jesteś ubrana, wie, co robi. Takie zachowanie doprowadza nas do szału i sprawia, że mamy ochotę, aby jego pieszczoty nabrały bardziej zaawansowanego charakteru.  Taka atmosfera oczekiwania i stopniowe rozpalanie pożądania sprawiają, że seks z pewnością zostanie zaliczony do udanych.

Nawet nie wiesz, jak jest mi teraz dobrze

Mężczyźni często czekają na te słowa z ust kobiety, ponieważ potrzebują wskazówek, że ich starania nie idą na marne i naprawdę dostarczają przyjemności kobiecie. Ten tekst możesz powiedzieć też, gdy on cię mocno przytula po seksie.  Dzięki temu będzie wiedział, że bardzo to lubisz i w przyszłości przytuli cię ponownie.

Uwielbiam twój zapach

Co tu dużo mówić – mniej lub bardziej świadomie zwracamy uwagę na zapach drugiej osoby. Jeśli nam w czymś nie pasuje, to choćby była w naszym typie pod względem wizualnym, nie zwiążemy się z nią. Kobiety dokładnie taksują mężczyzn pod względem zapachu, ponieważ chcą mieć zdrowego partnera o dobrych genach.  Jeśli zatem on pachnie całkiem w porządku, nawet gdy się spoci, to znaczy, że przeszedł pomyślnie etap weryfikacji i warto go o tym poinformować.

Lubię, gdy podczas spaceru łapiesz mnie za pupę

Jeśli naprawdę lubisz, gdy mężczyzna łapie cię za pupę, to po prostu mu o tym powiedz. Z pewnością podkręci to atmosferę między wami, a on będzie częściej robił to, co cię kręci. Niektóre kobiety podnieca myśl, że on łapie je za pośladki w miejscach publicznych. Oczywiście należy to robić w granicach zdrowego smaku, zawsze można tak objąć kobietę, by wyglądało to naturalnie i nikogo nie gorszyło.

Uwielbiam twoje owłosione plecy/owłosioną klatę/owłosione nogi/ zarost na twarzy/uśmiech

Znajdź taką cechę, którą naprawdę uwielbiasz w tym facecie. Zadaj sobie pytanie: co cię w nim kręci. Mogą to być owłosione plecy, włosy na klacie, kształtne owłosione nogi lub zarost na twarzy. Cokolwiek, co szczerze ci się w nim podoba.  Nie przejmuj się, że to brzmi dziwnie. Nie ma coś takiego jak zły komplement, jeśli jest szczery i odpowiednio wypowiedziany. Jedne kobiety kręcą owłosione plecy, bo kojarzą się z męskością i dzikością. Inne kształtne męskie pupy. Krótko mówiąc, każda z nas ma swój afrodyzjak. Teraz tylko pozostaje przyznać się wprost, dlaczego ten facet tak mocno na ciebie działa.

Chcę być tylko twoja

To cenna informacja dla partnera, ponieważ dajesz mu do zrozumienia, że jest ci tak dobrze w łóżku, że nie masz ochoty na seks z innym mężczyzną. Taka myśl nawet nie przebiega ci przez głowę. Warto uświadomić faceta, że jest jedynym w swoim rodzaju i tylko jego widzisz w roli swojego kochanka.

Jestem cała twoja

Te słowa działają na mężczyzn niczym świetny wabik. Pokazujemy w ten sposób, że jesteśmy otwarte na eksperymenty i jego kreatywność. Warto jednak kilka dni wcześniej uświadomić faceta, czego nie lubimy – np. seksu analnego czy bicia.  To i tak zostawia mu spore pole manewru.  Niech to działa w obie strony, sprawdź, co w tej kwestii ma do powiedzenia twój mężczyzna i unikaj pieszczot, których on nie lubi.

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz