Powinnaś wiedzieć, że... Seks

10 gestów, które rozpalają mężczyznę do czerwoności

jakie gesty rozpalają mężczyzn

Jedna z czołowych polskich piosenkarek śpiewała, że „seksapil to nasza broń kobieca” i w tym stwierdzeniu jest sporo prawdy. Trzeba tylko wiedzieć, jak wykorzystać potencjał, który drzemie w każdej z nas. Przedstawiamy 10 gestów, które rozpalają mężczyznę do czerwoności.

Wyeksponowane nogi

Mężczyźni mają słabość do naszych nóg, a szczególnie do gestów mających na celu ich wyeksponowanie. Gdy zakładasz nogę na nogę, jednocześnie obracając się w jego kierunku, ta czynność z pewnością nie ujdzie uwadze faceta. Naucz się to robić z gracją, a zmysłowa ekspozycja nóg stanie się twoją tajną bronią.

Poprawianie włosów

Mężczyźni uwielbiają wpatrywać się w kobiety poprawiające swoje długie, lśniące włosy. Jeśli sama takowe posiadasz, następnym razem się nie krępuj i odgarnij kosmyk, który nagle opadł ci na policzek. W jego oczach to seksowny gest, nie zaś wynik nieporadności. Mężczyźni nie patrzą tak krytycznie na rozwiane kobiece włosy jak ich właścicielki.

10 gestów, które rozpalają mężczyznę do czerwoności. Zalotne spojrzenie

Gdy patrzysz prosto w jego oczy, szczerze się przy tym uśmiechając, on nie może oderwać od ciebie oczu. Pamiętaj, że ten prosty gest potrafi zdziałać cuda. Nawet jeśli nie należysz do osób, które lubią celowo bawić się włosami, to opanowanie tego gestu nie sprawi ci najmniejszej trudności.  Naucz się patrzeć mężczyźnie prosto w oczy, radośnie się przy tym uśmiechając. Przecież to czysta przyjemność podziwiać obiekt swoich westchnień.

Seksowny chód

Mężczyźni nie bez powodu uwielbiają szpilki. Gdy je zakładamy, nasze pośladki są ściągnięte, a biodra kołyszą się w charakterystyczny sposób. Z atawistycznego punktu widzenia jest to gest świadczący o naszej płodności. Gdy mamy na sobie wysokie szpilki, swoim chodem mimowolnie ściągamy uwagę swojego wybranka w okolicę miednicy.

 

Kobieta w męskiej koszuli

Zapewne  nieraz słyszałaś,  że kobieta w męskiej koszuli wygląda niezwykle zmysłowo.  Jeśli uważasz, że zakładanie garderoby swojego faceta sprawdza się tylko w komediach romantycznych, to jesteś w błędzie. Panowie naprawdę lubią spoglądać na swoje wybranki przyodziane w męskie koszule.

 

Kobiety w pończochach

Zapewne na co dzień wybierasz spodnie, a jeśli już sięgasz po sukienkę, tudzież spódniczkę, to zakładasz rajstopy. Uważasz je za praktyczne, a zimową porą za ciepłe i wygodne. Natomiast mężczyzn niesamowicie kręcą kobiety w pończochach. Jeśli nam nie wierzysz, sprawdź to sama. Kup parę pończoch i załóż na randkę ze swoim facetem. Jego reakcja powie ci wszystko;)

 

Kiedy kobieta inicjuje seks

Mężczyźni lubią pewne siebie kobiety, które nie wstydzą się pokazać im, że mają ochotę na seks. Jeśli chcesz sprawić przyjemność swojemu facetowi, to obudź go w środku nocy namiętnym pocałunkiem. Gwarantujemy, że nie skieruje pod twoim adresem żadnych pretensji, tylko od razu przejdzie do rzeczy. Faceci lubią spać, ale jeszcze bardziej lubią, gdy seksowna kobieta budzi ich w środku nocy, aby nakłonić ich na erotyczne igraszki;P

 

Kiedy zaczynasz go pieścić po udach

Gdy dotykasz jego ud, przez ciało mężczyzny przebiega szybki impuls, który sprawia, że do jego umysłu dociera informacja: ona mnie pragnie i za chwilę przejdzie do rzeczy. Czyż taka świadomość nie jest niezwykle podniecająca?

 

Wspólne gotowanie

Mężczyźni lubią oddawać się zmysłowym przyjemnościom, a do takich niewątpliwie należy wspólne gotowanie. Gdy przyrządzasz potrawy wraz ze swoim facetem, to razem oblizujecie palce i testujecie różne potrawy, a to niesamowicie zbliża.

Gdy malujesz usta szminką

Dla mężczyzn jest to bardzo erotyczny widok. Jednak większość kobiet woli malować usta szminką wówczas, gdy jest sama, ewentualnie w towarzystwie przyjaciółki czy koleżanki z pracy. To czynność, na której staramy się w pełni skoncentrować. Warto jednak od czasu do czasu dopuścić faceta do swojego kobiecego świata.

Magdalena Kukurowska

Komentarze (2)

Irena

2 lata temu

W sumie zgadzam się z tymi stwierdzeniami. Mężczyźni zwracają uwagę na takie właśnie rzeczy.
Oczywiście zawsze można dodać coś jeszcze. Mój np. uwielbia jak mam rozpuszczone włosy.

Zostaw komentarz