Miłość i związki

10 gestów, które dla kobiety znaczą więcej niż słowa: kocham cię

10 gestów, które dla kobiety znaczą więcej niż słowa: kocham cię

Chcesz jej dać odczuć, że ją kochasz, jest dla ciebie ważna, ale nie chcesz jej tego mówić, bo zwyczajnie nie lubisz tej formy komunikacji. Okaż jej to za pomocą czynów. Oto 10 gestów, które dla kobiety znaczą więcej niż słowa: kocham cię.

Czy pójdziesz ze mną na wesele/sylwestra/pojedziesz na Wigilię do domu?

W ten sposób pokazujesz jej, że jest dla ciebie kimś absolutnie wyjątkowym. Chcesz ją wprowadzić do swojej rodziny, zapoznać z przyjaciółmi. Gdyby nie była taka ważna, to nie zapraszałbyś ją na spotkania, podczas których może poznać ważne osoby z twojego życia. Pokaż jej, że wiążesz z nią poważne plany. Ona odczyta to jako wyraz miłości.

Codzienny, wieczorny SMS: jak ci minął dzień?

Pokazujesz, że jest dla ciebie ważna i myślisz o niej. Nie możesz się bać do niej pisać. Kobiety brak regularnego kontaktu traktują jako brak zainteresowania. Wiemy, że powody, dla których codziennie nie pytasz ją o to, jak minął dzień, są bardziej złożone.  Ale spróbuj się przemóc. Bądź codziennie obecny w jej życiu, przypominaj o swoim istnieniu, inaczej jej uczucie zacznie gasnąć.

Przychodzenie pod dom i odprowadzanie

Pokaż, że chcesz ją chronić. Kobiety kochają tych mężczyzn, którzy są opiekuńczy. Okaż jej troskę, o 16 robi się ciemno, więc jak proponujesz spotkanie, przyjdź po nią, a następnie odprowadź do domu. Kobiety wiążą opiekuńczość z miłością.

Przytulanie po seksie

Dla kobiety jest najważniejsze z całego seksu. Jeśli jej nie obejmiesz po erotycznych uniesieniach, ona uzna, że jej nie kochasz, bawisz się nią jak lalką z sex shopu. Odwdzięczy ci się chłodem.  Dlatego zadbaj o to, aby zawsze po ją mocno przytulić, nie musisz od razu biec do łazienki, poświęć jej chwilę i uwagę. Ona tego bardzo potrzebuje.

Obejmowanie w pasie, gdy idziecie gdzieś razem

Dla kobiety to wyraz uczucia, jakie do niej żywisz, dlatego śmiało ją obejmij w pasie, gdy gdzieś razem idziecie. Ona wtedy czuje się przy tobie bardzo bezpiecznie, czuje, że otaczają ją silne, męskie ramiona. Poza tym kobiety lubią być dotykane.

Chcę, abyś założyła dziś pończochy i krótką sukienkę, bo jesteś taka kobieca

Pokaż, że dostrzegasz jej kobiecość. Panie bardzo nie lubią, gdy każe im się zakładać spodnie. One nie są specjalnie kobiece i gdy akurat prosisz ją o jeansy, to brzmi to dziwnie. Jakby w kobiecym wydaniu w ogóle ci się nie podobała.  Ona chce się czuć przy tobie mega kobieco, to wyzwala w niej pożądanie. A zdejmowanie sukienki jest zdecydowanie fajniejsze od ściągania spodni, które zawsze gdzieś się zahaczą po drodze. Dlatego gdy mówisz jej: załóż spodnie na wieczór, to ona po pierwsze nie czuje erotycznej atmosfery aż tak bardzo. A po drugie, nie czuje się w nich zbyt uwodzicielsko. A po trzecie, czuje się jak ostatnia fajtłapa, gdy musi się mocować z własnymi spodniami, które utknęły na wysokości kostki.

Delikatność podczas seksu połączona z pocałunkami i przytulaniem

Kobieta czuje się kochana, gdy jesteś dla niej delikatny, nie dajesz jej klapsów, nie podduszasz, nie ciągniesz za włosy, nie zmuszasz do analu. Natomiast podczas erotycznych igraszek często ją przytulasz i całujesz.

SMS po wspólnej nocy: jak dajesz radę w pracy?

To wyraz zainteresowania. Kobieta, która nie otrzymuje wiadomości od faceta, czuje się wykorzystana i sama zaczyna tę znajomość postrzegać w kategoriach friends with benefits. Dlatego też, jeśli ją kochasz i chcesz, aby okazywała ci miłość, napisz cokolwiek. Jak nie chcesz się odkrywać z uczuciami, to zapytaj, czy daje radę w pracy po upojnej nocy, bo ty wciąż ją wspominasz i masz ochotę na więcej.

Zawsze możesz do mnie zadzwonić i się przytulić

Kobiety lubią jasne komunikaty, dlatego powiedz jej, że jej telefony, wiadomości są zawsze mile widziane. Możesz zażartować: odezwałabyś się do mnie czasem, pamiętaj, że nigdy mi nie przeszkadzasz i zawsze możesz się do mnie przytulić, gdy jest ci źle lub po prostu masz na to ochotę. Zobaczysz, że ona też zacznie ci okazywać miłość, jak pokażesz jej jasno, że może to zrobić.

Mogłabyś dotykać mnie częściej

Jak akurat się do ciebie przytuli, możesz jej powiedzieć: mogłabyś dotykać mnie częściej, bo to bardzo miłe. To znowu jest klarowny komunikat. Jak masz ochotę mnie dotknąć, to się nie krępuj.  Bardzo to lubię i na pewno nie spotka cię za to żadna kara.

Dodaj komentarz