Miłość i związki

10 faktów nt. związku z młodszym facetem

związek z młodszym facetem

Choć na ogół kobiety wiążą się z rówieśnikami lub mężczyznami starszymi od siebie, miłość nie patrzy na metrykę i czasem pcha je w ramiona młodszych facetów. Wbrew pozorom takie relacje mogą być naprawdę głębokie i długotrwałe. Wszystko zależy bowiem od zgrania partnerów i dopasowania ich charakterów.  Przedstawiamy 10 faktów nt. związku z młodszym facetem.

Spontaniczne wypady

Lubisz być zaskakiwana w miły sposób? Chcesz mieć faceta, który zabierze cię na romantyczną randkę za miasto? Z rana wyśle ci SMS-a, że chce z tobą wyskoczyć na miasto? Mężczyznę, który zrobi ci niespodziankę i przyjedzie do ciebie pod pracę, żeby zabrać cię w malowniczy zakątek? Jeśli lubisz spontaniczne wypady i miłe  niespodzianki, to młodszy facet ci je zapełni. Takim mężczyznom nie brakuje kreatywności.

10 faktów nt. związku z młodszym facetem. Ma swoje zdanie, ale umie też słuchać

Młodszy partner ma swoje zdanie, ale też umie słuchać i nie zmusza cię do przejęcia wszystkich jego zwyczajów. On po prostu jest bardziej tolerancyjny, nie wywyższa się i nie uważa się za mądrzejszego od kobiet – to jest w nim niesamowicie sexy. Mężczyzna, który wie, czego chce, ale też szanuje swoją kobietę i do niczego jej nie zmusza. Próbuje jedynie zachęcić, przedstawiając swoje zdanie i merytoryczne argumenty. Związek z młodszym facetem uchroni cię przed byciem ciągle pouczaną.

Nie brakuje mu poczucia humoru i pasji

Młodsi mężczyźni na ogół mają w sobie więcej optymizmu, radości życia i znają więcej  śmiesznych dowcipów. Przy ich wyborze potrafią się zastanowić i opowiadają tylko takie żarty, które naprawdę są zabawne i nie urażają kobiety.  Młodszy facet często też ma swoją pasję, która naprawdę go kręci. Może to być zamiłowanie do samochodów, chęć majsterkowania czy czytanie książek ulubionego pisarza. Gdy opowiada ci o tym, co lubi, jego optymizm udziela się też tobie. Faceci z pasją są niezwykle seksowni i wzbudzają w nas pożądanie. Na hobby więcej czasu ma młodszy mężczyzna, ponieważ interesuje go coś więcej od gapienia się w ekran telewizora;)

Jest pełny energii

Nieważne, czy chodzi o spacer za miastem, całonocną imprezę, pomoc w naprawie komputera – jemu nigdy nie brakuje energii i entuzjazmu. Widząc w nim te cechy, utwierdzasz się w przekonaniu, że nie mogłaś znaleźć sobie lepszego partnera, zwłaszcza jeśli sama jesteś osobą dynamiczną, która nie umie dłużej usiedzieć na miejscu. Młodszy facet jest w stanie dotrzymać ci kroku i być prawdziwym partnerem, który potowarzyszy ci na balu sylwestrowym – nie będzie marudził o 23, że chce mu się spać, ani nie wyśle samej na kurs salsy.

Potrafi się bawić

Młodszy mężczyzna lubi i potrafi się bawić. Chętnie wychodzi na miasto z przyjaciółmi. Lubi porozmawiać przy piwie, potańczyć w modnym klubie, poskakać na koncercie, zaśpiewać razem na karaoke. Jeśli ty też wciąż chcesz się bawić, to przy młodszym partnerze poczujesz się spełniona.

Jest delikatniejszy i wrażliwszy

Młodsi mężczyźni są często dużo delikatniejsi i wrażliwsi od swoich starszych kolegów. Jeśli cenisz w facetach właśnie te cechy, chcesz mieć przy sobie partnera, który podziela twoją miłość do psów i ptaków, rozumie, że jest ci smutno i przytuli cię podczas okresu, bo boli cię brzuch – to trafiłaś pod właściwy adres.  Dla starszych mężczyzn PMS to często wymysł i fanaberia, dla młodszych normalny stan wpisany w życie kobiety, kiedy trzeba być dla niej czulszym i bardziej wyrozumiałym.

Jest z tobą, bo tego chce, a nie dlatego, że boi się samotności

Młodszy facet jest z tobą, bo tego chce, a nie dlatego, że boi się samotności i nadszedł najwyższy czas, aby się ustatkować. Jeśli masz dość starszych mężczyzn, którzy wiążą się z braku laku i lepszego pomysłu na życie, to może warto spróbować z kimś młodszym? Kimś, dla kogo bardziej liczą się więzy emocjonalne i prawdziwa namiętność, aniżeli zimna kalkulacja w stylu: jestem już po trzydziestce, rodzice naciskają na wnuki i ślub, więc pora się ustatkować.

Nie będzie cię wciąż porównywał z byłymi

Starsi mężczyźni mają bardzo brzydki nawyk. Lubią porównywać obecną partnerkę ze swoimi byłymi. Marta lepiej piekła od ciebie, a Ania zawsze miała dom na błysk, Łucji nigdy nie zdarzyło się zapomnieć o maśle – takie uwagi są nie tylko złośliwe, ale przede wszystkim bolesne. Młodszy facet raczej nie będzie starym zgredem wypominającym ci wady, niedopatrzenia i zestawiający je z idealnymi byłymi.

On będzie starał się podczas seksu

Młodszy mężczyzna nie dąży do seksu już na pierwszej randce, w końcu chce lepiej poznać kobietą, z którą się spotyka. Gdy jednak dojdzie już do erotycznych igraszek, włoży naprawdę sporo energii, abyś była z niego zadowolona.  On może działać nieporadnie, to może być jego pierwszy raz, ale dostrzeżesz w nim mnóstwo pasji i namiętności. W jego obecności będziesz czuła prawdziwe pożądanie, które wprawi się w seksowny nastrój. W końcu ważniejsze od umiejętności są prawdziwe emocje. A on jest taki seksowny i uroczy, gdy delikatnie cię całuje i nieśmiało błądzi po twoim ciele, gdy jesteście w pełni ubrani. Jeśli chcesz poczuć ten dreszczyk emocji, z pewnością znajdziesz go u boku młodszego faceta.

Nie ma dzieci i zobowiązań wobec byłej żony

Nie chcesz brać na swoje barki faceta wraz z jego przeszłością, czytaj alimentami na dzieci i byłą żonę? Młodszy facet nie ma takich zobowiązań. Wchodząc z nim w związek, dostajesz czystą kartę, którą możecie dowolnie zapełnić.  On nie będzie co tydzień jeździł do byłej, kłócił się z nią o wakacje dzieci. Istnieje też większa szansa, że za kilka lat zechce mieć z tobą dziecko. Starszy, dzieciaty facet nie potrzebuje kolejnych zobowiązań finansowych.

Magdalena Kukurowska

Komentarze

linea

3 lata temu

Ja jestem z mężczyzną, który jest ode mnie starszy. Ale ma tyle energii, że mógłby nią obdarować kilkoro młodszych kolegów.
Ale mimo, że jest starszy ode mnie to:
– mogę liczyć na spontaniczne wypady
– ma ogromne poczucie humoru i pasję której jest oddany
– jest delikatny i wrażliwy
– ma swoje zdanie, ale zawsze słucha tego co do niego mówię
– nigdy nie porównywał mnie do byłych
– jest czuły, moje szczęście jest dla niego najważniejsze…
… ma w sobie życiową mądrość, której często brakuje młodszym.
Ale czy to kwestia wieku? Może bardziej liczy się charakter. Albo jedno i drugie 🙂

Zostaw komentarz