Porady Uroda

Zawsze piękne włosy – Porady stylistki

zawsze-piekne-wlosy-porady-stylistki

Zadbane, piękne włosy mówią o nas bardzo wiele, niezależnie od wieku. Czy jesteśmy zdrowe, pozytywnie nastawione do życia, ukierunkowane na sukces, czy też po prostu dobrze czujemy się ze sobą, widać to nie tylko po naszej skórze, ubraniu, ale również po włosach.

Wiele z nas ma z nimi problemy. Jedne z pań mają włosy grube, gęste, falowane, proste, a inne cienkie, rzadkie, łamliwe, i przetłuszczające się. Nieważne jednak jakie są, bo z każdymi można mieć kłopot i z każdymi można wyglądać świetnie.
Liczy się odpowiednia pielęgnacja i pomysł na to jak włosy nosić by wyglądały zdrowo i pięknie. W każdym przypadku może pomóc i doradzić stylistka.

Bezcenne porady stylistki

Dlatego ruszamy z naszym nowym cyklem zatytułowanym „ Zawsze piękne włosy: porady stylistki ”, w którym swoją wiedzą i doświadczeniem dzielić się będzie z Wami Karina Smyrek, znana mistrzyni fryzjerstwa.

Karina Smyrek fryzjerstwo traktuje jako życiową pasję. Jako mistrzyni pracuje w zawodzie od kilkunastu lat, najpierw w renomowanych salonach niemieckich, a obecnie jako właścicielka dwóch salonów w Polsce. Przez lata, właśnie w Niemczech oraz w Anglii i Austrii, pracowała jako stylistka dla filmu i telewizji (przygotowując włosy aktorom, prezenterom, modelkom, prowadząc warsztaty dla fryzjerów).
Jest też mistrzynią w przedłużaniu i zagęszczaniu włosów, a jej kunszt dostrzegła austriacka firma Hairdreams. Karina jest pierwszym trenerem tej firmy w Polsce. Sama organizuje i prowadzi szkolenia grupowe i indywidualne. Stale śledzi najnowsze trendy w stylizacji i pielęgnacji włosów.

Każdy kto mnie zna wie, że kocham pielęgnować włosy, sprawiać, by były piękne – mówi. – Mam więc nadzieję, że będę mogła pomóc i doradzić czytelniczkom portalu menopauza.pl – dodaje.

Zapraszamy więc wszystkie panie do wysyłania pytań odnośnie pielęgnacji, stylizacji, farbowania, przedłużania czy zagęszczania włosów, a także na temat produktów kosmetycznych. Mogą dotyczyć wszystkiego co związane z włosami, również domowych sposobów na osiągnięcie pożądanych efektów.

Co 2 tygodnie Karina Smyrek na naszym portalu będzie publikować odpowiedzi na wybrane
e-maile od Was.

3 najciekawsze pytania nagrodzimy upominkiem od Redakcji

Piszcie na adres: porady@menopauza.pl

Redakcja

Komentarze (4)

Emilly27k

10 lat temu

To mila wiadomość ,że ma dla nas niespodziankę zwłaszcza dotyczącą naszego wyglądu- włosy. Dziękuję Wam za to.

pati25

10 lat temu

Każda z kobiet ma jakieś problemy z włosami i nie wie jak sobie z tym poradzić.Redakcja podała świetny pomysł.Teraz można napisać bezpośrednio do stylistki i poprosić o radę

irysek7

12 lat temu

Super, że można skorzystać z porady stylistki. Właśnie nasunęło mi się pewne pytanie odnośnie pielęgnacji włosów więc zabieram się za pisanie… 😉

topik4433

12 lat temu

Kolejne brawa dla Redakcji! 🙂 Zaskakujecie nas i to bardzo często 🙂 Portal rozwija się w ekspresowym tempie 🙂 Oby tak dalej 🙂 Dziękujemy 🙂

Zostaw komentarz