Wygraj powieść Kristy i Bekki Ritchie pt. Addicted. Podwójna pokusa!

2
98
Addicted Podwójna pokusa

Specjalnie dla czytelniczek portalu Menopauza.pl Wydawnictwo W.A.B. ufundowało pięć egzemplarzy drugiego tomu serii Addicted, który nosi tytuł Podwójna pokusa. Już dziś wygraj jedną z książek autorstwa Kristy i Bekki Ritchie.

W oczach wszystkich są złotymi dziećmi Ameryki. Lily Calloway i Loren Hale, spadkobiercy miliardowych fortun swoich rodziców, rozpieszczone dzieciaki opływające w luksusy, zabijające czas alkoholem i kompulsywnym seksem. Tylko oni wiedzą, jaka jest prawda. I z jakimi demonami muszą się zmagać.

Po latach udawania pary zaczęli być ze sobą naprawdę. Kiedyś utwierdzali się w swoich nałogach, teraz starają się je wspólnie zwalczyć. Za nimi trudne trzy miesiące abstynencji. Lo nie tknął nawet kropli alkoholu, a Lily udało się dochować mu wierności. Nigdy więcej alkoholu. Nigdy więcej… seksu?

Teraz, gdy Lo wrócił, gdy śpią w jednym łóżku, gdy spędzają wspólnie czas, gdy dotykają się, ta myśl jest dla Lily jeszcze bardziej przerażająca. Pragnie go cały czas, jego i tylko jego. Czy da radę powstrzymać swoje żądze i oddać kontrolę nad ich życiem seksualnym w ręce Lo? I czy nadejdzie czas, że będą mogli uprawiać taki seks, o jakim marzy?

Krista i Becca Ritchie – amerykańskie pisarki, autorki literatury dla młodych dorosłych (young adults). Bliźniaczki jednojajowe. Jedna jest pasjonatką nauki, druga – wielbicielką komiksów, ale obie łączy miłość do X-Menów i pisania. Autorki m.in. bestsellerowej serii o Lily Calloway Addicted (pierwszy tom, Podwójna namiętność, ukaże się w 2018 roku nakładem wydawnictwa W.A.B.) i powiązanej z nią serii o pozostałych siostrach Calloway.

Wygraj drugi tom serii Addicted pt. Podwójna pokusa!

Aby zdobyć jeden z pięciu egzemplarzy powieści Podwójna pokusa autorstwa Kristy i Bekki Ritchie, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania.

  1. Jak ułoży się życie erotyczne Lily i Lo? Udzielając odpowiedzi na to pytanie, skorzystaj z własnej kreatywności.

  2. Którą z książek, która ukazała się nakładem Wydawnictwa W.A.B., chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Podwójna pokusa. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie pomoże ci strona internetowa.

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 20.02.2019 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 5 egzemplarzy powieści Kristy i Bekki Ritchie pt. Addicted. Podwójna pokusa jest Wydawnictwo W.A.B.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki ogłoszone na portalu Menopauza.pl
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych

7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Życzymy powodzenia!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ