Wygraj powieść Elizabeth Hoyt pt. Władca mroku!

2
102
Władca mroku

Specjalnie dla czytelniczek serwisu Menopauza.pl wydawnictwo BIS ufundowało cztery egzemplarze powieści Elizabeth Hoyt pt. Władca mroku. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj jeden z nich.

Godric St.John pozostaje w cieniu, przemierzając jako zamaskowany mściciel mroczne zaułki St.Giles, by chronić niewinnych. Do czasu, aż pewnej nocy musi stawić czoło nieustraszonej młodej damie, celującej do niego z pistoletu – i uświadamia sobie, że jest nią jego żona.
Lady Margaret Reading przysięgła zabić Ducha St.Giles, sądzi bowiem, że to on zamordował miłość jej życia. Wróciwszy do Londynu i męża, którego nie widziała od dnia ślubu, nie rozpoznaje mężczyzny za maską. Duch St.Giles, władczy, gwałtowny i niebezpieczny, okazuje się dokładnie taki, jak się spodziewała. Nie spodziewała się tylko, że wzbudzi w niej namiętność…

Wygraj powieść Elizabeth Hoyt pt. Władca mroku!

Aby zdobyć jeden z czterech egzemplarzy powieści Władca mroku, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania. Spośród nadesłanych nagrodzimy najciekawsze.

1) Czy Margaret ulegnie namiętności? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij, korzystając z własnej kreatywności.

2) Jaką książkę, która ukazała się nakładem wydawnictwa BIS, chciałabyś przeczytać? Podaj tytuł inny niż Władca mroku. W udzieleniu odpowiedzi na to pytanie, pomoże ci strona internetowa.

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 18.02.2019 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 4 egzemplarzy powieści Elizabeth Hoyt pt. Władca mroku jest wydawnictwo BIS
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki ogłoszone na portalu Menopauza.pl
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych

7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

Życzymy powodzenia!:)

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ