Life Style Psychologia

Wielkanocne inspiracje od Lindt

wielkanocne inspiracje

Nie masz pomysłu na wiosenne dekoracje i brakuje Ci weny? Razem stworzymy Wielkanoc w jej najsłodszej postaci! Lindt zaprasza na wspólną podróż w poszukiwaniu świątecznych inspiracji i kreatywnych rozwiązań.

 


czekoladowe zająceŚwięta Wielkanocne to czas wiosenny, kolorowy i radosny. Pisanki czy bazie, wiele jest symboli, które przypominają nam o zbliżających się świętach. Na dworze widać już pierwsze oznaki wiosny, dzieci z zapałem dekorują jajka, które potem stanowić będą jedną z wielu dekoracji wielkanocnych.

W niektórych regionach Polski ze świętami wiąże sie także bardzo miły zwyczaj. Zajączek wielkanocny przynosi na tę okazję drobne prezenty. Czas spędzony z bliskimi jest bezcenny, tak więc koniecznie zadbajmy o jego odpowiednią oprawę. Aby nadać tym chwilom wyjątkowy charakter, Lindt przygotował w tym roku wiele świątecznych i wiosennych inspiracji. Wykorzystaj urok i niepowtarzalny charakter produktów Lindt i zaskocz swoich bliskich subtelnymi i wyjątkowymi świątecznymi dekoracjami. Spraw, aby nadchodząca Wielkanoc była naprawdę słodka!

zając wielkanocny Lindt

Na tegoroczną Wielkanoc Maitres Chocolatiers Lindt przygotowali wiele świątecznych specjałów, a wśród nich najważniejszy − Złoty Zajączek Lindt. Stworzony z wyśmienitej, mlecznej czekolady, ma niepowtarzalny kształt i unikalny dzwoneczek. Zajączek zaspokoi gusta najbardziej wymagających miłośników czekolady. Może być słodkim i miłym upominkiem świątecznym dla najmłodszych i dorosłych, niespodzianką znalezioną na trawie w ogrodzie. Ponadto będzie uroczą, złotą dekoracją koszyków wielkanocnych, a także doda klimatu świątecznego na stole.

wielkanocne dekoracjeLindt wzbogaca swoją ofertę Wielkanocną o kolejne formaty opakowań z czekoladowymi jajeczkami Lindor. Lindor to również niepowtarzalna receptura – pralinka łącząca czekoladę o dwóch konsystencjach: otoczkę z wyśmienitej czekolady Lindt, a w niej delikatnie

rozpływające się czekoladowe nadzienie. Lindor to coś więcej niż czekoladowa pralinka – to intensywne doświadczenie delikatności i jedwabistości czekolady.

Ceny:

Gold Bunny Milk 50 g – 9,99 zł

Gold Bunny Milk 100 g – 14,99 zł

Lindor Milk Eggs Bag 117,6 g – 19,99 zł

Lindor Assorted Eggs Bag 117,6 g – 19,99 zł

Lindor Milk Cornet 175 g – 22,99 zł

Tekst sponsorowany

Komentarze (2)

dulcynea

6 lat temu

U mnie na wielkanocnym stole od wielu już lat (od kiedy w naszych sklepach są dostępne) zajączek z dzwonkiem Lindt zdobi mój świąteczny stroik.
A potem dzieci siostry go z przyjemnością zjadają 😉

Zostaw komentarz