Sephora Outrageous Extension Mascara

1
141
sephora outrageous extension mascara

Szukacie tuszu do rzęs, który zapewni Wam efekt sztucznych rzęs bez konieczności zabiegów? Sephora Collection ma coś wyjątkowego. Sephora Outrageous Extension Mascara gwarantuje efekt objętości i wydłużenia. Sprawdziłyśmy to na własnych rzęsach!

Sephora Outrageous Extension Mascara. Efekt objętości i wydłużenia

Tusz do rzęs Sephora Collection obiecuje wiele i na szczęście dotrzymuje słowa. Ma wydłużać i pogrubiać rzęsy. Tak też się dzieje, już po jednym pociągnięciu szczoteczką. Efekt objętości jest wyraźnie widoczny, a znacznie dłuższe rzęsy robią ogromne wrażenie. Działanie tuszu możemy spokojnie porównać do zabiegu przedłużania rzęs, z jedną różnicą – ceny! Nie musimy więc płacić krocie, by mieć zniewalające spojrzenie. Wystarczy Sephora Outrageous Extension Mascara. Niezwykłe wydłużenie i jednocześnie odżywienie to zasługa keratyny, którą znajdziemy w kosmetyku. Każda kobieta, której marzą się ekstremalnie wydłużone i podkreślone rzęsy będzie nim zachwycona.

sephora-outrageous-extension-mascara

Wyjątkowa szczoteczka

Mascara Outrageous Extension Sephora Collection zawiera szczoteczkę z elastomeru, dzięki której precyzyjnie można pomalować rzęsy. Szczoteczka ma idealny kształt i rozmiar. Z jej pomocą wykonamy idealny makijaż oka, zarówno na dzień, jak i na wieczór. Całe opakowanie tuszu ma głęboki czarny kolor, tak samo intensywny jak sam tusz i spojrzenie po jego użyciu. Gwarantujemy, że uzależnicie się od tej mascary i nie zamienicie ją na żadną inną. Tusz nie odbija się na powiekach ani nie kruszy w ciągu dnia. Jest bardzo trwały i zmywa się bezproblemowo.

sephora-outrageous-extension-mascara

Mascara Outrageous Extension Sephora Collection dostępna jest w drogeriach Sephora w dwóch wersjach kolorystycznych – Black i Ultra Black.

Cena: 62,00 zł

1 KOMENTARZ

  1. Uwielbiam sprawdzać nowe tusze do rzęs. Tego kosmetyku miałam najwięcej ze wszystkich. Niektórymi jestem pozytywnie zaskoczona, innymi rozczarowana.
    Ale jedno się nie zmienia – oczekuję efektu wydłużenia i objętości.
    Bardzo chętnie zaproszę ten tusz do swojego domu 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ