Gdzie się przebadać? Cytologia Mammografia
/banner/redirect/303.html?1448760612

Zabawy erotyczne – spełnij ukryte fantazje

12.05.2012

Komentarzy: 6

Zabawy erotyczne – spełnij ukryte fantazje
Czy miałaś czasem ochotę zrobić w łóżku coś szalonego albo wyuzdanego, ale obawiałaś się reakcji partnera? Przełam swój wstyd i zobacz, jak zabawy erotyczne odmienią Wasz związek!

Fantazjować – czy to normalne?

Fantazje erotyczne to naturalny element życia każdego człowieka, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Kobieca wyobraźnia erotyczna jest znacznie bardziej bujna niż męska. Skupia się nie tylko na samym akcie seksualnym, ale również na odgrywaniu w wyobraźni całych scen ze szczegółami. Panie nie są skore do zwierzeń ze swoich najskrytszych marzeń, dotyczących sfery intymnej. Nie ma się jednak czego wstydzić. Każda z nas fantazjuje i jest to zupełnie normalne!

Jak wykorzystać fantazje w życiu erotycznym?

W Waszym łóżku powiało rutyną? On nie spełnia Twoich oczekiwań i nie wiesz jak mu powiedzieć o swoich ukrytych pragnieniach? Pomyśl o swoich fantazjach i zaproponuj partnerowi zabawy erotyczne! Zawsze marzyłaś, aby być pełną seksu i władczą dominą, a może wręcz przeciwnie – chciałaś być jak dziewiętnastowieczna, uległa służąca, którą zniewala pan? Spróbujcie wcielić się w role i odegrajcie sceny z Twojej wyobraźni! Oczywiście nie będzie to dokładna kopia scenariusza, ale jeśli tylko wejdziecie w role, bardzo szybko zauważysz, że to lepsze, niż Twoje marzenia.

M. Witczak

Przeczytaj też:
 • filodendron avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Oglądałam kiedyś program,w którym prostytutki opowiadały o poważnych panach na stanowiskach, którzy mają niesamowite zachcianki.Panowie wstydzą się przed żonami i chodzą do prostytutek.Opowiadała jedna z nich ,że pan udawał psa i miał radość z tego ,że ją obsikał , a inny udawał kurę i gdakał.
  Nigdy nie bawiłam się w przebieranki, ale jak ktoś chce eksperymentować to ma do tego prawo, oby to tylko nie było psychopatyczne, sadystycznie i zbyt śmieszne, bo to chyba mija się z celem.
 • drobina avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Gdy nam się znudzi czas wymyślnych fantazji, w odwodzie jest czas...kurtuazji.
 • mejgosia avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Nie mam szans wcielić moich fantazji ( ściany mają uszy!) , ale jak się nadarzy okazja, to założę sexowna koszulkę i zażądam ,aby mój Zbyś Miś mi ja rozerwał!
 • Emilly27k avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Na chwilę obecną nie myślę o fantazjach erotycznych. Chociaż dziś oglądałam fragment komedii i nie powiem , bo zaskoczyło mnie zachowanie Pani po 60.
 • pati25 avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Filo,także oglądałam taki podobny program..Dziwne są upodobania tych mężczyzn
 • serenada0 avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Jest bardzo cieńka granica midzy fantazją erotyczną a wyuzdaniem ....
Dodaj komentarz
Przed dodaniem komentarza prosimy o lub rejestrację
Banner Higienaosobista
Banner konkursy na DK
Czy wiesz, że? Gra wstępna - Zespół czynności wykorzystywanych zanim dojdzie do stosunku między partnerami . Gra wstępna ma na celu podniesienie… Czytaj dalej w słowniczku»
FacebookTab