Gdzie się przebadać? Cytologia Mammografia
Harmonella

Seks po 50-tce smakuje lepiej

05.12.2012

Komentarzy: 10

Seks po 50-tce smakuje lepiej
Kobiety po pięćdziesiątce nie uprawiają już seksu? Nic z tych rzeczy! Dopiero wtedy ich apetyt na miłosne igraszki naprawdę rośnie. Dojrzałe kobiety bardzo lubią seks i coraz częściej mają odwagę głośno się do tego przyznać.

Jak kochają pięćdziesiątki

Seks zmienia się z wiekiem. Wraz z upływem czasu kobiety nabierają doświadczenia, nie tylko tego życiowego, ale także łóżkowego. Uczą się zaspokajać swoje potrzeby, coraz lepiej wiedzą, jak reaguje ciało na konkretne bodźce. Eksperymentują, poznają nowe smaki i odcienie seksu. Wreszcie zaczynają rozumieć, o co w tym wszystkim naprawdę chodzi.

Banner śródtekstowy test

Po pięćdziesiątce zmienia się kobiece ciało, hormony buzują, ale apetyt na seks nie gaśnie. Nie istnieje granica wieku, po której nie wypada kochać się z partnerem. Wręcz przeciwnie. Dopiero wtedy panie odczuwają większą ochotę na intymne zbliżenia i spełnianie swoich odwiecznych fantazji. Małżeństwa pięćdziesięciolatków często przeżywają drugą młodość. Z kolei singielki angażują się w związki, nawet z mężczyznami dużo młodszymi od siebie.

Magiczna pięćdziesiątka

Kobiety dość późno przeżywają rozkwit swoich seksualnych zainteresowań. Według badań większość pań zaczyna czerpać prawdziwą przyjemność z seksu po 35-tym roku życia. Jednak dopiero około pięćdziesiątki zadowolenie z życia seksualnego jest największe. Dlaczego seks staje się wtedy naprawdę dobry?

M. Witczak

Przeczytaj też:
 • drobina avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  "Seks w każdym wieku może być fantastyczny. Jednak po raz kolejny potwierdza się stare, piękne powiedzenie: kobieta jest jak wino – im starsza, tym lepsza. Podobnie jest właśnie z seksem!"

  Ale poprawiliście mi humor tym artykułem Chociaż i tak wiem, że to prawda, prawda i jeszcze raz prawda!!!
 • filodendron avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Gdy kobieta przestaje bać się ciaży czuje się odblokowana i może przeżywać seks jak należy z właściwą przyjemnością. A zresztą sama już dokładnie wie czego chce i głębiej przezywa rozkosz.
 • Emilly27k avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Moim zdaniem można tylko sobie w tej chwili wyobrazić jak to jest, gdy skończy się 50 lat. Przypuszczam ,że jest to duża zmiana w sferze intymności,ale seks nigdy nikomu nie zaszkodził
 • pati25 avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Seks po 50-tce...Ależ oczywiście,że tak ! Kobieta zna już swoje ciało,swoje potrzeby.Nie musi niczego się obawiać.
  Może skupić się na własnych przyjemnościach i może czerpać samą radość z seksu
 • Mindi avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Poczytałam i teraz czekam żeby to sprawdzić Tak, młodzież ma takie wyobrażenie, że w tym wieku ludzie nie współżyją. Mnie się wydaje, że jeśli mamy odpowiedniego partnera to ochota na seks będzie w każdym wieku.
 • mejgosia avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Juz gdzieś o tym pisałam! I chyba jestem wyjątkiem na powiedzenie : im starsza tym lepsza, bo ja właśnie przygasłam! Jakoś nie mam ochoty, ani sił, no czasami raz na dwa, trzy tygodnie mam takie przebudzenia, ale nie częściej! A może dlatego,że do pięćdziesiątki mi jeszcze brakuje? No to czekam na tą ochotę!
 • filodendron avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Mej ,jeszcze za młoda jesteś na takie rzeczy To sie zaczyna po pięćdziesiątce ,ale jeszcze trochę później
 • Mindi avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Myślę, że artykuł jest bardziej o większej świadomości i umiejętności ciszenia się pewną sferą. Z tą ochotą jest różnie. Wpływa na nas stan zdrowia, zmęczenie, stresy ale też hormony. Dlatego jeśli nas coś niepokoi powinno się zrobić badanie poziomu hormonów.
 • miecio6 avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  A u Mojej Pani seks skończył się po 50 -tce. Ja jeszcze chciałbym...
 • elle@elle avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Mnie sie wydaje,ze 50 letnia kobieta ma juz ulozone zycie rodzinne, i nie wypada jej szukac kochanka tylko dlatego ze hormony buzuja,co innego w stalym zwiazku ,ale zwiazek podstarzalej matrony z mlokosem jest wybaczcie dla mnie niesmaczny,trzeba panowac nad popedem ,tym przeciez roznimy sie od zwierzat
Dodaj komentarz
Przed dodaniem komentarza prosimy o lub rejestrację
Czy wiesz, że? Masaż erotyczny - Odmiana masażu, mająca na celu wzrost podniecenia seksualnego poprzez obudzenie zmysłów za pomocą dotyku partnera. Jest fantastycznym uzupełnieniem… Czytaj dalej w słowniczku»
FacebookTab