seks-po-50-tce-smakuje-lepiej

Kobiety po pięćdziesiątce nie uprawiają już seksu? Nic z tych rzeczy! Dopiero wtedy ich apetyt na miłosne igraszki naprawdę rośnie. Dojrzałe kobiety bardzo lubią seks i coraz częściej mają odwagę głośno się do tego przyznać.

Jak kochają pięćdziesiątki

Seks zmienia się z wiekiem. Wraz z upływem czasu kobiety nabierają doświadczenia, nie tylko tego życiowego, ale także łóżkowego. Uczą się zaspokajać swoje potrzeby, coraz lepiej wiedzą, jak reaguje ciało na konkretne bodźce. Eksperymentują, poznają nowe smaki i odcienie seksu. Wreszcie zaczynają rozumieć, o co w tym wszystkim naprawdę chodzi.

REKLAMA

Po pięćdziesiątce zmienia się kobiece ciało, hormony buzują, ale apetyt na seks nie gaśnie. Nie istnieje granica wieku, po której nie wypada kochać się z partnerem. Wręcz przeciwnie. Dopiero wtedy panie odczuwają większą ochotę na intymne zbliżenia i spełnianie swoich odwiecznych fantazji. Małżeństwa pięćdziesięciolatków często przeżywają drugą młodość. Z kolei singielki angażują się w związki, nawet z mężczyznami dużo młodszymi od siebie.

Magiczna pięćdziesiątka

Kobiety dość późno przeżywają rozkwit swoich seksualnych zainteresowań. Według badań większość pań zaczyna czerpać prawdziwą przyjemność z seksu po 35-tym roku życia. Jednak dopiero około pięćdziesiątki zadowolenie z życia seksualnego jest największe. Dlaczego seks staje się wtedy naprawdę dobry?

M. Witczak

10 KOMENTARZE

  1. „Seks w każdym wieku może być fantastyczny. Jednak po raz kolejny potwierdza się stare, piękne powiedzenie: kobieta jest jak wino – im starsza, tym lepsza. Podobnie jest właśnie z seksem!”

    Ale poprawiliście mi humor tym artykułem:) Chociaż i tak wiem, że to prawda, prawda i jeszcze raz prawda!!! 😉

  2. Juz gdzieś o tym pisałam! I chyba jestem wyjątkiem na powiedzenie : im starsza tym lepsza, bo ja właśnie przygasłam! Jakoś nie mam ochoty, ani sił, no czasami raz na dwa, trzy tygodnie mam takie przebudzenia, ale nie częściej! A może dlatego,że do pięćdziesiątki mi jeszcze brakuje? No to czekam na tą ochotę! 🙂

  3. Myślę, że artykuł jest bardziej o większej świadomości i umiejętności ciszenia się pewną sferą. Z tą ochotą jest różnie. Wpływa na nas stan zdrowia, zmęczenie, stresy ale też hormony. Dlatego jeśli nas coś niepokoi powinno się zrobić badanie poziomu hormonów.

  4. Mnie sie wydaje,ze 50 letnia kobieta ma juz ulozone zycie rodzinne, i nie wypada jej szukac kochanka tylko dlatego ze hormony buzuja,co innego w stalym zwiazku ,ale zwiazek podstarzalej matrony z mlokosem jest wybaczcie dla mnie niesmaczny,trzeba panowac nad popedem ,tym przeciez roznimy sie od zwierzat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ