Seks

Seks – o tym powinieneś zapomnieć, aby był udany

udany seks

Udany seks to wcale nie orgazm za orgazmem i erotyczne igraszki do białego rana. Wbrew pozorom, aby cieszyć się z bliskości fizycznej, trzeba zapomnieć o kilku rzeczach. Inaczej seks nie da wam spełnienia i satysfakcji.

O wstydzie

To dotyczy obydwu płci. Kobiety często wstydzą się cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej na brzuchu, mężczyźni zaś wielkości i kształtu swojego penisa.  Zamiast skupiać się na wynajdywaniu w sobie nieistniejących wad, lepiej skupić się na pozytywach. Skoro ta kobieta chce iść z tobą do łóżka, to znaczy, że jej się podobasz takim, jakim jesteś.  Nie ma ona zastrzeżeń do twojego wyglądu, wielkości penisa, jego kształtu czy umiejętności w łóżku.

O swoim doświadczeniu

Nie ma znaczenia, czy miałeś przed nią 50 kobiet czy żadnej. Mężczyźni z doświadczeniem często podążają utartymi ścieżkami, zakładając, że obecna partnerka lubi dokładnie to samo co eks. A ci niedoświadczeni za bardzo się skupiają na tym, aby wypaść perfekcyjnie. Wrzuć na luz i otwórz się na potrzeby kobiety. Zawsze możesz jej zapytać wprost, na co ma ochotę. Wybieraj bez obaw bezpieczne i proste pozycje, bo kobiety wbrew pozorom nie przepadają za akrobatyką w łóżku.

O nastawieniu na rezultaty

Niczego nie musisz, seks to nie wyścigi ani umowa z klientem, którą musisz zrealizować punkt po punkcie. Jeśli osiągniecie orgazm, będzie wspaniale, ale jeśli ona nie dojdzie, nie będzie tragedii. Pamiętaj, aby starać się sprawić jej przyjemność, skupić na tym, aby być czułym, namiętnym i delikatnym. Skup się na samych pieszczotach, ale nie myśl o nich obsesyjnie, wrzuć na luz, a będzie wspaniale. Krótko mówiąc, pokaż, jak jej pragniesz.

O strachu, że coś nie wyjdzie

Gdy idziesz do łóżka,  zapomnij o czarnowidztwie. Nie myśl o tym, że za szybko dojdziesz, będziesz miał problem z założeniem prezerwatywy. Myśl o tym, że będzie ci bardzo przyjemnie, bo ta kobieta silnie na ciebie działa.

O strachu przed bliskością

Przestań bać się bliskości. Dopóki się na nią nie otworzysz, seks nie będzie udany. Nie bój się do niej mocno przytulić, pogłaskać, pocałować i powiedzieć wprost coś miłego. Zobaczysz, że będąc sobą, poczujesz się pewniej, a i obojgu będzie bardzo miło.

Dodaj komentarz