Kultura Styl życia

Premiera książki Maja w ogrodzie

Maja w ogrodzie

Najbardziej znana w Polsce propagatorka pielęgnacji zieleni Maja Popielarska ponownie zagości w Twoim ogrodzie już tej wiosny. Zakochaj się w zieleni i zadbaj o swój ogród krok po kroku wraz z Mają w ogrodzie.

 

Z pomocą książki Maja w ogordzie z powodzeniem założysz swój pierwszy ogród, zadbasz o rośliny po zimie, zasięgniesz jedynej w swoim rodzaju inspiracji, wprowadzisz zmiany ilościowe i jakościowe, wreszcie pokonasz szkodniki i wszelkie choroby roślin. Co najważniejsze – zachwycisz się własnym ogrodem na nowo, wzbudzając podziw rodziny i sąsiadów.

W książce Maja w ogrodzie wiosna / lato znajdziesz między innymi:

  • praktyczne informacje dotyczące m.in. cięcia, nawożenia oraz rozmnażania roślin,
  • rady, jak ochronić rośliny przed szkodnikami oraz chorobami, i jak je zwalczać,
  • informacje o zwyczajach zwierząt zamieszkujących przydomowe ogródki,
  • porady jak założyć warzywnik i jak o niego dbać,
  • odpowiedzi, co zrobić, by ogród lub inny, pielęgnowany przez nas kawałek zieleni
  • pięknie się prezentował i był znakomitym miejscem relaksu
  • piękne i inspirujące zdjęcia.

Maja Popielarska dziennikarka, poprzednio prezenterka pogody, architekt krajobrazu. Od wielu lat związana z telewizją TVN. W programie Maja w ogrodzie już od 15 lat uczy widzów jak dbać o roślinność, a także dzieli się z nimi swoją ogrodniczą pasją. Laureatka nagrody branży ogrodniczej Zielony Laur, które zostało jej przyznane za budzenie i rozwijanie pasji ogrodniczej w społeczeństwie. Autorka bestsellerowych poradników, w tym 12 miesięcy z Mają PopielarskąKalendarium prac w ogrodzie i na tarasie (Wydawnictwo Zwierciadło).

Komentarze (3)

Goplana

7 miesięcy temu

Muszę sobie sprawić tę książkę, bo nadeszła pora, aby zadbać o ogród:) Ostatnio musiałam wyciąć z niego sporo drzew owocowych, gdyż były chore.

Zostaw komentarz