Seks

Pozycje seksualne, które stymulują punkt G i są łatwe

stymulacja punktu g

Mityczny punkt G istnieje za silnie unerwione miejsce znajdujące się wewnątrz pochwy, którego stymulacja doprowadza kobietę do niesamowitego orgazmu. Nic dziwnego, że wszyscy mężczyźni pragną do niego dotrzeć. Przedstawiamy pozycje seksualne, które stymulują punkt G i są łatwe. W końcu większość par nie najlepiej radzi sobie z akrobatyką, a seks powinien być przede wszystkim przyjemny.

Seks na stole

Kobieta kładzie się na brzegu stołu, mężczyzna stojąc, wchodzi w nią. Wówczas partnerka oplata nogami jego biodra, co  intensyfikuje doznania płynącego z penetracji. Mężczyzna, aby zachować równowagę, może podpierać się rękami o stół lub biodra kochanki. Pozycja jest stosunkowo prosta, zapewnia naprawdę głęboką penetrację i dostarcza wielu wrażeń. Kobiety ją lubią, gdyż podnieca je myśl, że uprawiają seks poza łóżkiem. Mężczyźni z kolei kręci fakt, że to oni nadają tempo.

Pozycja na pieska

Kobieta klęczy, podpierając się na dłoniach lub łokciach. Mężczyzna wchodzi w nią od tyłu. Jest to świetna pozycja ze względu na głębokość penetracji i stymulację punktu G. Facetów kręci fakt, że to oni dominują i mogą podziwiać kobiece pośladki.

Pozycja na plecach z uniesionymi nogami

Kobieta leży na plecach z uniesionymi nogami, które podtrzymuje klęczący mężczyzna w swoich dłoniach, rozszerza je pod takim kątem, aby móc wejść w partnerkę. Jest to pozycja, która dostarcza naprawdę niezapomnianych wrażeń, gdyż zapewnia dość głęboką penetrację.

Pozycja z podpórką

Kobieta znajduje się w pozycji półsiedzącej, opiera się plecami o tył łóżka lub ścianę. Mężczyzna klęczy przed nią z dość szeroko rozstawionymi nogami. Ona przewiesza swoje nogi przez jego ramiona. Aby zachować równowagę, ona może trzymać się rękami jego ud, a on opierać dłońmi o łóżko.

Pozycja siedząca

Mężczyzna siedzi na krześle, a kobieta na nim. Może go obejmować za szyję, aby utrzymać równowagę. Ta pozycja pozwala stymulować punkt G, poza tym sprzyja namiętnym pocałunkom i pieszczotom, dlatego też panie ją uwielbiają. Jeśli partnerka jest stosunkowo lekka, to i mężczyzna powinien być z niej zadowolony.

Pozycja na odwróconą kowbojkę

Mężczyzna leży na plecach, a kobieta siada na nim plecami zwróconymi w kierunku jego twarzy. Ta pozycja pozwala  stymulować punkt G i zwiększa szansę na orgazm kobiety, gdyż to ona znajduje się na górze. Mężczyzna może natomiast podziwiać jej pośladki.

Pozycja na jeźdźca

Mężczyzna leży na plecach, kobieta siada na nim, twarzą zwróconą w kierunku jego buzi. Tutaj obie strony mogą nadawać tempo. Pozycja zapewnia stymulację punktu G i pozwala się namiętnie całować oraz pieścić piersi. Dostarcza niezapomnianych walorów wizualnych oraz sprzyja budowaniu romantycznej atmosfery – tak bardzo cenionej przez panie.

Seks na skraju łóżka

Kobieta leży na skraju łóżka, jej stopy spoczywają na torsie mężczyzny. On stoi przy łóżku i naprawdę głęboko penetruje partnerkę. W tej pozycji doznania są naprawdę intensywne.  Pozycja nie jest też specjalnie trudna i nie wymaga zdolności akrobatycznych.

Dodaj komentarz