Gdy pojawia się problem... Seks

Pozycja na jeźdźca, czyli uczta dla jego oczu

pozycja na jeźdźca

Lubisz dominować w łóżku, ponieważ fakt, że to ty jesteś na górze niesamowicie cię podnieca? A może po prostu lubisz swoje piersi i uważasz je za swój największy atut? Twój facet jest zmęczony po pracy, a może trochę brakuje mu sił po przebytej chorobie? Pozycja na jeźdźca pomoże wam obojgu osiągnąć orgazm. To czysta uczta dla jego oczu, więc mężczyzna z pewnością pozwoli się zdominować;)

Pozycja na jeźdźca, on chętnie odda ci władzę

Mężczyźni na ogół mają większą potrzebę dominacji niż kobiety. Lubią inicjować seks i kontrolować jego przebieg. Wiele kobiet taki silny, zdecydowany facet niezwykle kręci. Nie brakuje jednak też pań, które lubią czasem przejąć kontrolę w sypialni i być przez chwilę stroną dominującą. Choć faceci lubią trzymać władzę i niechętnie się nią dzielą, to pozycja na jeźdźca stanowi tutaj wyjątek potwierdzający regułę.  Jaki mężczyzna z własnej nieprzymuszonej woli zrezygnuje z takiego erotycznego widoku, jakim są falujące piersi?

Lubisz swój  biust? Pokaż swojemu facetowi, jak faluje

Każda z nas ma jakąś część ciała, którą lubi w sposób szczególny. Jedne panie chętnie eksponują nogi, inne swój biust. Jeśli uwielbiasz swoje piersi, uważasz je za jędrne, kształtne i niezwykle seksowne, zaprezentuj je swojemu partnerowi w pełnej okazałości. Co tu dużo mówić, nawet jeśli on wielokrotnie widział cię nago, to jednak pozycja misjonarska nie pozwala w pełni wydobyć walorów twojego biustu. Co innego pozycja na jeźdźca.

Chcesz zobaczyć pożądanie w jego oczach i poczuć się boginią seksu? Pozycja na jeźdźca ci to umożliwi. Mężczyźni uwielbiają kobiety, które przejmują inicjatywę w sypialni i nie są bierne. To niezwykle seksowne i świadczy o dużej pewności siebie partnerki. Jeśli nie masz żadnych kompleksów, kochasz swoje ciało, a nader wszystko lubisz eksponować piersi, to podczas seksu w pozycji na jeźdźca poczujesz się spełniona. Facet dosłownie nie będzie mógł oderwać wzroku od twojego falującego biustu.

Pieszczoty piersi pomogą ci osiągnąć orgazm

Seks waginalny bywa przyjemny, ale większość kobiet potrzebuje dodatkowych elementów, aby poczuć podniecenie i osiągnąć orgazm. Niektóre panie można doprowadzić do rozkoszy, pieszcząc ich piersi. Mężczyzna w pozycji na jeźdźca ma wolne ręce i usta, może zatem w pełni skupić się na okazywaniu zainteresowania twoim sutkom. Może je dotykać, ugniatać, ssać, lizać, podgryzać etc.  Jeśli masz bardzo wrażliwe piersi, to jego pieszczoty dostarczą ci mocniejszych przeżyć niż sam seks waginalny.

Seks kobieta, która nadaje tempo

Pozycja na jeźdźca ma jeszcze jedną zaletę, której nie można przecenić. Oddaje ona pełnię władzy w twoje ręce. Kto jak kto, ale ty sama najlepiej wiesz, co lubisz i co należy zrobić, aby osiągnąć orgazm. Gdy kontrolujesz tempo i głębokość penetracji, masz większe szansę osiągnąć erotyczną rozkosz.  W kluczowych momentach możesz podkręcić intensywność i po prostu mocniej się poruszać. Jeśli lubisz powolne kołysanie, to ono również znajduje się w zasięgu twoich możliwości.

Gdy on jest zmęczony, a twoje libido szaleje

Seks w pozycji na jeźdźca to świetne rozwiązanie także wtedy, gdy twój mężczyzna pracuje po 12 godzin i przychodzi do domu padnięty.  Ty masz ogromną ochotę na seks, np. jesteś w trakcie owulacji, on nie ma sił, aby być stroną dominującą. Na szczęście możecie obydwoje szczytować, wystarczy, że tym razem to ty przejmiesz inicjatywę i dosiądziesz swojego ogiera. Nie krępuj się, żyjemy w XXI wieku i facetów kręcą wyzwolone, pewne siebie kobiety.

Magdalena Kukurowska

Dodaj komentarz