Miłość i związki

Poznaj prawdziwe powody, dla których kobiety wiążą się z młodszymi mężczyznami

Poznaj prawdziwe powody, dla których kobiety wiążą się z młodszymi mężczyznami

Dlaczego kobiety wiążą się z młodszymi mężczyznami? Osoby myślące stereotypowo uznają, że mają one nie po kolei w głowie. Osoby rozsądne będę próbowały dojść prawdy u źródeł.  Poznaj prawdziwe powody, dla których kobiety wiążą się z młodszymi mężczyznami.

On szanuje kobiety

Nie ma w tym nic oryginalnego, współczesna kobieta chce czuć się szanowana i traktowana poważnie, jako równorzędna jednostka, a nie podnóżek. Tymczasem starsi faceci mają jeden problem. Bardzo często mają uraz do kobiet, bo jakaś ich oszukała i w rezultacie na każdej się mszczą mniej lub bardziej świadomie. Młodsi mężczyźni nie są tacy zgorzkniali. Co ciekawe, łatwiej można pośród nich znaleźć faceta do związku. Starsi po odzyskaniu wolności muszą się wyszumieć. Ewentualnie tak bardzo tęsknią za eks, że interesuje ich tylko seks bez zobowiązań.

Potrafią zabiegać o kobietę

Młodszy partner bardzo często potrafi zabiegać o kobietę, stwarzać romantyczny nastrój, być czułym.  Kobiety chcą być adorowane, a starszym facetom nie chce się działać. Oni woleliby, aby to panie uganiały się za nimi.  Są leniwi, mało kreatywni.

Jest szczery

Młodszy facet nie będzie z tobą z braku laku, starszy może stwierdzić, że pora się ustabilizować. A kobiety chcą się wiązać z miłości.

Ona pragnie prawdziwej miłości

A młodszy mężczyzna jest w stanie się zakochać, bo nie jest aż tak obciążony przeszłością, 8-letnim związkiem z jedną kobietą, która na koniec go zdradziła etc. On po prostu potrafi się zakochać, gdy trafi na tę jedyną. A kobiety potrafią się zakochać w młodszym facecie, bo zwyczajnie jest wspaniałym człowiekiem.

Nie narzuca jej swojej woli

Kobiety mają dość tego, że starszy facet chce, żeby ona zawsze dostosowywała się do niego.  Ma bowiem już swoje naleciałości i przyzwyczajenia, z którymi nic nie zrobisz. Z młodszym na ogół można się dogadać, pójść czasem na ustępstwa i liczyć na to, że on zrobi to samo.

Nie widzi w niej kuchty domowej

Kobiety mają dość starszych, konserwatywnych mężczyzn, którzy widzą w nich tylko kuchty domowe. Chcemy faceta, który będzie umiał cieszyć się z tego, że trafił na inteligentną i ambitną kobietę. Co nie znaczy, że nie chcemy mieć dzieci. Chcemy, ale z kimś, kto będzie dobrym ojcem, a nie będzie czekać, aż się go obsłuży, bo jego mamusia tak robiła.

On jest ambitny i zmierza do celu

Nie marudzi, że jego praca jest zła, tylko ją zmienia. Nie marudzi na kiepskie mieszkanie, które wynajmuje, tylko szuka innego. Młodsi faceci mają energię do zmian.  Starsi wybierają status quo i zgrzędzenie.

On potrafi docenić kobietę

Młodszy facet potrafi adorować kobietę, mówić jej miłe rzeczy, docenić to, że dba o siebie, dostrzec jej nową sukienkę. On nie jest przesiąknięty rutyną.

On dba o siebie

Cóż, im mężczyzna starszy, tym bardziej zaniedbany. Nadwaga to coś, na co facet ma wpływ. Jeśli jest gruby i nic z tym nie robi, to nic dziwnego, że nie przyciąga kobiet. Panie preferują bowiem szczupłych i zdrowych mężczyzn, którzy będą ich wspierać podczas ciąży i pomagać po porodzie. Przede wszystkim będą mieli na to siły.

Seks z nim jest boski

Bo on myśli o kobiecie, a nie o tym, co lubi i do czego przywykł podczas wieloletniego związku z byłą.  On w ogóle nie jest egoistą, chce, aby partnerce było z nim dobrze w łóżku, więc zapamiętuje, że ona lubi się przytulać i całować w trakcie. Dla niego to żaden problem, że ona nie lubi BDSM czy analu, bo są inne fajne rzeczy do wypróbowania.

Dodaj komentarz