Intymnie Suchość pochwy

Poznaj opinie naszych użytkowniczek nt. globulek HydroVag®!

globulki HydroVag opinie

Negatywny wpływ na samopoczucie pań ma wygasanie czynności jajników i tym samym spadek stężenia estrogenów.  Niedobór żeńskich hormonów płciowych odbija się na funkcjonowaniu całego organizmu, prowadzi do uderzeń gorąca, ogólnego rozdrażnienia i atrofii pochwy, czyli stopniowego spadku nawilżenia i problemów z utrzymaniem fizjologicznego, kwaśnego pH miejsc intymnych.

Z myślą o kobietach, które skarżą się na dyskomfort intymny, Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED opracował globulki dopochwowe HydroVag®. Produkt ten dzięki zawartości kwasu hialuronowego, glikogenu oraz kwasu mlekowego redukuje objawy atrofii pochwy i przywraca jej fizjologiczne, kwaśne pH, które w sposób naturalny zmniejsza ryzyko infekcji intymnych. Ponadto globulki dopochwowe HydroVag® zapewniają optymalne nawilżenie miejsc intymnych, co przekłada się na większą satysfakcję z życia seksualnego.

Pod koniec lutego na portalu Menopauza.pl przeprowadziliśmy nabór do testów konsumenckich globulek HydroVag®.   Napłynęło wiele zgłoszeń, spośród których w oparciu o wypełnione ankiety rekrutacyjne  wyłoniono 50 uczestniczek akcji.  Każda z nich otrzymała dwa opakowania globulek HydroVag®, które pozwoliły na przeprowadzenie kuracji podstawowej i podtrzymującej.  Następnie poprosiliśmy uczestniczki testu konsumenckiego o wypełnienie ankiety wynikowej, w której oceniły one działanie produktu.  Co o globulkach HydroVag® sądzą nasze użytkowniczki?

Redukcja uczucia dyskomfortu okolic intymnych

Suchość pochwy to problem, z którym borykają się kobiety w różnym wieku – panie w wieku okołomenopauzalnym, po leczeniu onkologicznym, stosujące antykoncepcję hormonalną oraz karmiące piersią.  Przypadłości tej bardzo często towarzyszą dokuczliwe dolegliwości takie jak pieczenie i swędzenie pochwy oraz ból podczas stosunku.  Czy globulki HydroVag® zredukowały uczucie dyskomfortu intymnego? Poznajcie opinie uczestniczek testu konsumenckiego.

Jestem bardzo zadowolona z zastosowania preparatu HydroVag, miałam duży dyskomfort intymny, pieczenie, swędzenie  i suchość pochwy.  Często bardzo bolesne, dotkliwe. Kiedy zastosowałam HydroVag pieczenie i swędzenie ustąpiły, czuję zdecydowaną ulgę.  Widzę ją na co dzień,  jak również w trakcie pożycia intymnego  –  nie odczuwam bólu i nie unikam sytuacji intymnych. Nie potrzebuję już specjalnych żeli nawilżających, czuję nawilżenie jak sprzed wielu laty. Zużyłam co prawda dwa opakowania, ale zamierzam po dwutygodniowej przerwie  zastosować globulki  tak wspomagająco. Postaram się mieć zawsze opakowanie preparatu w mojej apteczce. Dziękuję za możliwość przetestowania specyfikuJoanna G.

Co za zmiana! Nagle to, co było dla mnie dyskomfortem,  znika. Już po tygodniu stwierdzam znaczącą poprawę. Wszystkie problemy okolic intymnych,  które miałam, wpływały w znaczący sposób na moje samopoczucie i zachowanie, a także na własną samoocenę. Bo my kobiety nie jesteśmy dla siebie łaskawe, poza tym myślimy zawsze o wszystkich a dopiero na końcu o sobie samych. Kiedy ktoś mi obiecuje spektakularne efekty – nie wierzę i już. HydroVag obiecał, ale i obietnicy dotrzymał. To jakby ktoś uwolnił mnie od ogromnego ciężaru i tchnął we mnie nowe życie. Mój organizm obudził się tej wiosny i jest żądny wrażeń! Nareszcie jest coś, co mi pomogło. Nie czuję się jak wysuszona śliwka, nie mam uczucia ciągłego ściągnięcia i napięcia, kapitalnie wzrosło nawilżenie pochwy, a za tym miłe panie idą same pozytywne zmiany w moim życiu, cielesności i seksualności. Może być zatem tylko lepiej! Anna S.

Preparat przyjemny w aplikacji, od razu daje uczucie nawilżenia.  Wszelkie niepożądane objawy ustąpiły już pod dwóch dawkach. Niesamowitym jest to, że wszelka suchość, podrażnienia itp. zniknęły i pierwszy raz mogłam się kochać bez obaw o bólEwelina K.

Efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania.  Nie spodziewałam się aż tak znacznej poprawy, już po jednej globulce nastąpiło nawilżenie optymalne.  W przyszłości na pewno chętnie sięgnę po ten preparat Marta S.

Bardzo dobry preparat, poprawia komfort życia i ogólne samopoczucie, nieoceniony przy podrażnieniach intymnych, polecam – Joanna C.

Preparat HydroVag jest bardzo dobrym produktem, który działa  na wiele problemów natury intymnej. Znacznie pomógł mi w walce  z suchością pochwy, jej świądem czy innymi drobnymi podrażnieniami. Ogólnie preparat oceniam na 5Barbara K.

Jestem zaskoczona tak szybkim i skutecznym działaniem globulek HydroVag. Najbardziej uciążliwe uczucie swędzenia i suchości zmniejszyło się już po 7 dniach. Będę chciała powtórzyć taką kurację w najbliższym czasie. Dziękuję – Jolanta K.
globulki HydroVag

Ww. produkt spełnił moje oczekiwania w 100%. Nawet nie liczyłam na taką skuteczność. Pomógł mi w suchości pochwy oraz dyskomforcie podczas stosunku intymnego. Globulki są bardzo łatwe w aplikacji oraz opakowanie nie rzuca się w oczy,  kiedy położyłam je w szafce w łazience, nikt z domowników nie zwrócił na nie uwagi. Bardzo dziękuję za możliwość ich przetestowania oraz, co pewne, zagoszczą u mnie na dłużejJustyna K.

Globulki dopochwowe HydroVag idealnie pochwę nawilżyły i sprawiły, że sfera intymna podczas stosunku i, nie tylko, została pozbawiona dyskomfortu związanego z suchością pochwy oraz swędzeniem. Globulki są łatwe w aplikacji, nie czuje się dyskomfortu podczas użycia, nie brudzą bielizny, co też jest bardzo ważne. Zadziałały już po 2. aplikacji i teraz nawet po skończeniu kuracji 14-dniowej nadal środowisko pochwy jest dobrze nawilżone, swędzenie zniknęło. Sam stosunek seksualny jest teraz o wiele bardziej przyjemny, bo nie mam obaw, by się suchością czy bólem przejmować Małgorzata P.

To był dla mnie temat tabu. Nie chciałam nikomu opowiadać o swoich problemach, krępowały mnie, sądziłam, że wraz z upływem lat tak po prostu musi być! Myślałam, że to, co dobre, jest już po prostu za  mną – nie da się cofnąć czasu i znów być młodą. Dojrzałość przyniosła mi rozczarowanie… Nic nie było takie jak kiedyś. To smutne, gdy kobieta odsuwa w cień swą kobiecość i swoje potrzeby. HydroVag może jednak poprawić ten stan i to w sposób widoczny i odczuwalny. Co to dla mnie oznacza? Strefy intymne nie są już dla mnie problemem samym w sobie. Jak ręką odjął, zniknęło uczucie nieprzyjemnego napięcia, ściągnięcia i suchości. Zatem znacznie wzrósł mój komfort życia – za dnia i w nocy J Znów czuję swoją kobiecość! – Mariola M.

Preparat HydroVag stosowałam z powodu kłopotów z suchością pochwy. Zaobserwowałam też u siebie takie objawy jak pieczenie i świąd okolic intymnych. Kapsułki HydroVag poradziły sobie ze wszystkimi objawami i to w bardzo krótkim czasie. Już po aplikacji pierwszej  globulki nastąpiła znaczna poprawa. Globulki są dość małe i mają anatomiczny kształt, więc nie miałam najmniejszego problemu z ich aplikacją. Bardzo mnie ucieszyło, że blistery bardzo łatwo się nadrywają, więc nie musiałam siłować się z odpakowaniem globulek. Przez tydzień aplikowałam sobie kurację podstawową, a przez następny kurację podtrzymującą. Muszę przyznać, że od zakończenia kuracji minęły 3 tygodnie i żaden dawny problem nie powrócił. Po kuracji zyskałam nie tylko komfort okolic intymnych, ale też poprawę mojego życia seksualnego, bo kontakty są znacznie przyjemniejsze, gdy nie borykam się już z suchością pochwy. Żałuję jedynie, że tak późno dowiedziałam się o HydroVag, bo tak wygodny w użyciu preparat w przystępnej cenie zmienił komfort wielu sfer mojego życia – Sylwia M.

Jestem mile zaskoczona aż takim dobrym skutkiem działania globulek HydroVag.  Globulki są bardzo skuteczne, w dużym stopniu poprawiły mi nawilżenie miejsc intymnych. Po kuracji nie odczuwam dyskomfortu związanego ze ściągnięciem czy pieczeniem. Już po kliku dniach stosowania poczułam dużą ulgę. Po kuracji podtrzymującej wydaje się, że problem przestaje istnieć. W znacznym  stopniu poprawiła się jakość współżycia, nie obawiam się chwili zbliżenia jak to było od czasu,  gdy zaczął się mój problem z suchością pochwy, swędzeniem i pieczeniem. Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w teście i wypróbowania globulek HydroVag – Urszula G.

Jestem pozytywnie zaskoczona skutecznością HydroVag. Zaczęłam stosować ten preparat głównie z powodu uczucia suchości miejsc intymnych, które towarzyszyło mi od początku menopauzy, wpływając na moje samopoczucie w ciągu dnia i komfort w sypialni. Miałam wrażenie, że jakość życia seksualnego spadła już nieodwołalnie. Tymczasem po HydroVag jest lepiej, zadowalająco, wręcz dobrze Weronika K.

Do testu podeszłam dość sceptycznie, dlatego jestem bardzo pozytywnie zaskoczona działaniem HydroVag. Moje wszystkie intymne problemy zniknęły, a ja przeżywam swoja drugą młodość, czuję się fantastycznieKatarzyna K.

Jestem absolutnie oczarowana globulkami HydroVag. Do ich zalet można zaliczyć bezproblemową aplikację oraz redukcję pieczenia i zaczerwienienia.  Globulki pomogły mi pozbyć się dyskomfortu towarzyszącego suchości pochwy – Agnieszka C.

Tekst sponsorowany

Wsparcie w leczeniu infekcji intymnych

Infekcje intymne stanowią powszechne zjawisko, szacuje, że ponad połowa kobiet przynajmniej raz w życiu doświadczy zakażenia pochwy. Antybiotykoterapia, ciąża, menopauza, aktywność fizyczna, częste korzystanie z basenu to tylko niektóre z czynników ryzyka. Przyczyniają się one do zaburzenia równowagi mikrobiologicznej w środowisku pochwy oraz zmian atroficznych w obrębie błony śluzowej pochwy– u zdrowych kobiet 97% wszystkich mikroorganizmów stanowią bakterie kwasu mlekowego z rodzaju Lactobacillus. Wytwarzają one kwas mlekowy, który obniża pH miejsc intymnych i tym samym zapobiega infekcjom.  Gdy liczebność bakterii z rodzaju Lactobacillus spada a do tego dochodzi problem suchości pochwy, dochodzi do zakażeń!. Zadaniem HydroVag jest nie tylko zregenerowanie i nawilżenie błony śluzowej pochwy ale też  przywrócenie fizjologicznego pH!  Czy wspomniany produkt okazał się skuteczny w walce z infekcjami pochwy?

HydroVag dotarł do mnie w najlepszym możliwym momencie. Po leczeniu infekcji intymnej. Podejrzewam, że bez niego nie poradziłabym sobie z nią tak szybko i najpewniej infekcja jak zwykle wróciłaby po kilku dniach. A tak problem z głowy. Zero pieczenia, zero swędzenia, pełny komfort. Niestety, mam skłonności do infekcji intymnych, zwłaszcza po antybiotykoterapii i w sezonie przeziębieniowym. Mam nadzieję, że HydroVag pomoże mi w ich uniknięciu w przyszłości, ponieważ stosowanie probiotyków nie jest wystarczającym zapobieganiem w moim przypadkuMaja K.

Preparat HydroVag jest bardzo skuteczny, gdyż już po pierwszej globulce poczułam ulgę, pochwa stała się nawilżona, a po tygodniu stosowania zniknęły infekcje i pieczenie. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, gdyż HydroVag dodał mi pewności siebie, nie odczuwam dyskomfortu, a kontakty seksualne stały się przyjemnością. Preparat całkowicie spełnił moje oczekiwania. Obecnie stosuję go profilaktycznie 2 razy w tygodniu Grażyna W.
globulki HydroVag

Nigdy nie mogłam narzekać na dolegliwości intymne, ale ostatnio poddałam się laserowemu usuwaniu włosków z miejsc intymnych i chyba w gabinecie niedostatecznie dbano o higienę, ponieważ nie umiałam usiedzieć na miejscu z powodu pieczenia.  HydroVag dotarł do mnie w odpowiedniej chwili i pomógł uporać się z problemem. Po pierwszym tygodniu wciąż odczuwałam delikatny dyskomfort, ale kuracja podtrzymująca ostatecznie rozwiązała problem.  Przed kolejną wizytę w gabinecie kosmetycznym z pewnością będę stosować HydroVagAnna S.

HydroVag stosowałam wspomagająco przy leczeniu antybiotykami i widzę, że było to dobre rozwiązanie. Po odstawieniu maści zazwyczaj łapałam kolejną infekcję albo przynajmniej odczuwałam dokuczliwe pieczenie. Tym razem ominęły mnie tego typu „atrakcje”. HydroVag kupiłam też mojej córce, która ostatnio nabawiła się infekcji na basenie – Aleksandra

HydroVag bardzo mi pomógł po leczeniu infekcji, gdy zmagałam się z suchością i swędzeniem pochwy. Jestem zachwycona jego działaniem – Teresa P.

Pragnę podziękować za możliwość wypróbowania globulek HydroVag. To naprawdę godny uwagi produkt. Od jakiegoś czasu borykałam się z dolegliwościami intymnymi – ból, pieczenie, zaczerwienienie, dyskomfort podczas stosunku. Problemy te  rzutowały negatywnie na moje samopoczucie. Trudno było mi się na czymkolwiek skupić, w pracy nawarstwiały mi się obowiązki, ponieważ nie pracowałam zbyt wydajnie – Katarzyna Z.

HydroVag zdał u mnie egzamin celująco. Naprawdę myślałam, że nigdy już nie pozbędę się tego nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia. Byłam parę razy u ginekologa, który przepisał mi kapsułki dopochwowe, ale ich działanie okazało się niedostateczne.  Cieszę się, że trafiłam na globulki HydroVag, ponieważ za ich sprawą pozbyłam się dyskomfortu intymnego.  Na pierwsze efekty nie musiałam długo czekać, pojawiły się już w połowie pierwszego opakowania. Później jeszcze przeprowadziłam kurację podtrzymującą i do tej ostatniej będę jeszcze powracać, ponieważ wychodzę z założenia, że lepiej stawiać na profilaktykę niż się później męczyćAnna G.

Poprawa jakości życia seksualnego

Suchość pochwy, które doświadczają kobiety w okresie menopauzy ze względu na spadek stężenia estrogenów w organizmie, sprawia, że zbliżenia stają się bolesne. W jaki sposób kuracja z wykorzystaniem globulek HydroVag® wpłynęła na jakość życia seksualnego czytelniczek portalu Menopauza.pl?

Preparat HydroVag jest stworzony dla mnie! Zmniejszyło się uczucie swędzenia, bólu i pieczenia okolic intymnych. Poczułam się pewna siebie i znów mogę  cieszyć się bliskimi kontaktami z mężem, których tak nam brakowało. Mimo wieku i menopauzy nie warto z tego zrezygnować, a wręcz przeciwnie. Przy problemach takie jak moje należy sięgać po ten preparat. Zdecydowanie polepsza samopoczucie i komfort życia – Beata K.

Świetny preparat. Mimo że jeszcze do menopauzy mi daleko na pewno będę go stosować, ponieważ odkąd go  używam, nie miałam żadnych objawów infekcji. Nawet suchość uległa znacznej redukcji i czuję się o wiele zdrowiej, wreszcie nie muszę obawiać się bólu podczas stosunków, co powoduje spore podniesienie satysfakcji seksualnej. Dziękuję bardzo za możliwość wypróbowania tego preparatu. Jest super:) Globulki bardzo łatwo się aplikuje,  nie wywołują poczucia dyskomfortu i nie brudzą bielizny. Najbardziej bałam się tego uczucia wylewania rozpuszczonej globulki na zewnątrz, a tu nic takiego nie odczułam:)Paulina P.

Globulki HydroVag bardzo mi pomogły w moich dolegliwościach, dzięki nim pozbyłam się nieprzyjemnego dyskomfortu intymnego. Uczucie suchości, świądu i pieczenia okolic intymnych minęło! Współżycie znów stało się przyjemne, nie potrzebujemy już żadnych lubrykantów! Wcześniej zdarzały mi się także często nawracające infekcje intymne, po kuracji HydroVagiem przestały się już pojawiać! HydroVag to bardzo dobre globulki na intymne problemy! – Karolina K.

Zaskoczyło mnie dyskretne, poręczne opakowanie.  Również aplikacja globulek była zadziwiająco łatwa i szybka.  Początkowo nic szczególnego się nie dzieje, ale w ciągu stosowania globulek, komfort intymny się  poprawia. Również  kontakty seksualne są o wiele bardziej komfortowe. Zauważyłam, że znacznie szybciej pochwa staje się nawilżona , a sam stosunek przyjemniejszy… Co po dwóch porodach siłami natury jest dla mnie mega zaskoczeniem, bo byłam przekonana, że ten dyskomfort i suchość pochwy to efekt tychże porodów. Ten komfort intymny (i psychiczny) sprawił, że częściej mam ochotę na zbliżenia, a i partner nie kryje zadowolenia w związku z moja ochotą ;). Dobrze jest mieć pod ręką oręż,  dzięki któremu bez suchości, pieczenia, bólu i ogólnego dyskomfortu mogę na nowo cieszyć się swoja kobiecością zarówno w ciągu dnia, jak i w sytuacjach intymnych. To bardzo miłe zaskoczenie, że takie niepozorne globulki mogą zdziałać tak wiele dla poczucia komfortu w tak ważnym aspekcie naszego zdrowia –  Katarzyna G.

Odkąd stosuję HydroVag, na nowo czerpię radość z seksu. Przez ostatnie kilka miesięcy unikałam zbliżeń, ponieważ podczas nich pojawiał się trudny do zniesienia ból.  Mąż oczywiście nie był z tego zadowolony, na szczęście już jest po problemie.  Suchość pochwy została pokonana, a seks znowu stanowi czystą, niczym niezmąconą przyjemnośćAnna M.

Tekst sponsorowany

Uczestniczki testów poleciłyby HydroVag® swojej przyjaciółce!

Kobiety bardzo liczą się z oceną innych osób i przed zakupem danego produktu chętnie zasięgają opinii przyjaciółki. Użytkowniczki portalu Menopauza.pl deklarują, iż będą polecały globulki HydroVag® swoim znajomym i krewnym.

Globulki są bardzo wygodne i skuteczne w stosowaniu – dodatkowym atutem jest to, że nie brudzą bielizny. Są naprawdę wspaniałe – poleciłam je siostrze, która kupiła od razu sobie zapas. Również koleżanki z pracy są zadowolone –często dzielę się informacjami z rodziną i znajomymi z nowo odkrytych dobrodziejstw i nowości JPaulina Ż.

Zawsze byłam osobą aktywną seksualną, której nie brakowało odwagi i fantazji.  Jednak wraz z początkiem menopauzy seks przestał sprawiać mi przyjemność. Wszystko to przez dyskomfort towarzyszący zbliżeniom.  Pomimo iż partner nie zmienił repertuaru pieszczot, pojawił się ból odbierający mi całą przyjemność z seksu. W internecie natknęłam się na informacje o testach HydroVag i postanowiłam wysłać zgłoszenie. W końcu nic nie ryzykowałam. HydroVag okazał się strzałem w dziesiątkę, już po tygodniu zbliżenia przestały być bolesne. Jestem absolutnie oczarowana tymi niepozornymi globulkami – potrafią zdziałać cuda.  Będę polecać je każdej koleżance, której doskwierają problemy intymneMagdalena S.

globulki HydroVag

Najlepszą rekomendacją dla globulek HydroVag niech będzie fakt, iż wczoraj złożyłam zamówienie w aptece internetowej.  Choć dokuczliwe dolegliwości ustąpiły – pozbyłam się nieznośnego pieczenia, będę czuła się bezpieczniej, stosując HydroVag przez kolejny miesiąc.   Globulki są naprawdę wygodne w użyciu. Wcześniej stosowałam kapsułki dopochwowe innej firmy i widzę między nimi ogromną różnicę – chodzi o rozmiar. Globulki HydroVag są naprawdę małe i nawet nastolatka nie powinna mieć problemów z ich aplikacją. Będę go polecać swoim znajomymMałgorzata W.

Testy globulek HydroVag wypadły pomyślnie. Po przeprowadzeniu pełnej kuracji mogę powiedzieć, że produkt okazał się naprawdę skuteczny. Dzięki niemu pozbyłam się dokuczliwego pieczenia, nie odczuwam też suchości pochwy.  HydroVag jest wygodny w użyciu, bałam się, że  aplikacji globulek będzie towarzyszył ból – używałam kiedyś  kapsułek, które były w tak nieprzyjemnej otoczce, że miałam wrażenie, że umieszczam w pochwie kawałek plastiku.  W przypadku HydroVag nic takiego nie wystąpiło, aplikacja produktu jest komfortowa.  Gorąco polecam Monika B.

Z pewnością kupię kolejne opakowanie HydroVag, ponieważ to naprawdę świetny i przede wszystkim skuteczny produkt. Z jego pomocą  udało mi się nawilżyć  pochwę po antybiotykoterapii – po poborze materiału na cytologię wdała się jakaś paskudna infekcja, którą leczyłam przez miesiąc.  W tym czasie strasznie dokuczało mi pieczenie, czasem było tak silne, że nie umiałam w nocy zmrużyć oka.  HydroVag poleciłam też mojej córce, która trzy miesiące temu urodziła wnuka i od tego czasu odczuwa ogromny dyskomfortBożena B.

Globulki HydroVag okazały się strzałem w dziesiątkę, żałuję, że wcześniej nie miałam okazji ich używać.  Gdybym znała je wcześniej, nie męczyłabym się tak długo z nawracającymi infekcjami. Niestety,  polscy lekarze nie należą do zbyt rozmownych. Zazwyczaj słyszy się od nich tylko tyle, że przepisują jakiś antybiotyk.  Nikt nie mówi o tym, że on wyjaławia, dlatego powinno stosować się produkt osłonowy.  W poczekalni też nie ma na ten temat żadnych plakatów, a szkoda. Dobrze, że mamy internet, z którego czasem możemy dowiedzieć się o jakimś teście konsumenckim i za darmo przetestować ciekawe produkty. Globulki HydroVag będę polecać swoim koleżankom, jeśli tylko któraś będzie potrzebować  tego typu produktuAnna J.

Teraz już rozumiem, dlaczego moja córka była tak zadowolona z globulek HydroVag po porodzie. To naprawdę dobry i godny polecenia produkt, który niweluje dyskomfort intymny i pozwala pozbyć się dokuczliwego pieczenia .  Umieszczenie globulek we właściwym miejscu nie jest trudne, ponieważ mają one anatomiczny kształt. Gorąco polecam HydroVag innym kobietom, nigdy nie wiadomo, kiedy okaże się przydatnySylwia R.

Zdecydowanie poleciłabym koleżankom i to między innymi robię. Na pewno czuję się TAM J inaczej. Nie ma tego nieprzyjemnego napięcia i uczucia suchości. Rewelacyjny preparat – Małgorzata.

Tekst sponsorowany

Komentarze (13)

Katarzyna

6 lat temu

Mnie bardzo pomogły globulki Mucovagin, z tego co czytam podbne dzialanie , tez na bazie kwasu hialuronowego. Dobrze że sa środki co nam na nasze wstydliwe przypadłości pomagają tak dobrze

klementynka100

8 lat temu

wcale sie nie dziwie ze hydrovag ma az tyle dobrych opinii, sama zawsze go chwale przed kolezankami kiedy rozmawiamy o problemach intymnych, bo od kiedy go stosuje juz nie mam problemow intymnych, wszystko jest ok11 suchosc sie skonczyla, infekcje tez juz sie nie pojawiaja

PatiKoti

8 lat temu

Bardzo ciekawe opinie, skłaniają do zakupu tego specyfiku 🙂 No i super, że Hydrovag pomaga na problemy intymne 🙂

dulcynea

8 lat temu

To świetny preparat , opinie przemawiają za nim.
Myślę, że warto mieć opakowanie doraźnie w apteczce domowej.
Nigdy nie wiadomo kiedy będą potrzebne 🙂

pati25

8 lat temu

Bardzo pozytywne opinie o globulkach Hydrovag.Pomagają przy różnych dolegliwościach intymnych..Warto je stosować

Tess

8 lat temu

Myślałam, że globulki są tylko po antybiotykach gdy jest stan zapalny. Dobrze wiedzieć, że można je używać przy wszystkich zmianach jakie czujemy.

Emilly27k

8 lat temu

Nie ma negatywnej opinii na temat globulek HydroVag. Pozostało tylko jedno stosować je , gdy nastąpi problem.

Zostaw komentarz