Miłość i związki

Ona musi cię mocno kochać, skoro robi z tobą te rzeczy

Ona musi cię mocno kochać, skoro robi z tobą te rzeczy

Kobiety często nie mówią pierwsze: kocham, nie są też szczególnie wylewne, bo uważają, że mężczyzna powinien wykazać się inicjatywą. Ona musi cię mocno kochać, skoro robi z tobą te rzeczy.

Zawsze odpisuje ci na wiadomości i odbiera telefon

Jest pod tym względem zawsze w porządku. Jeszcze nigdy cię nie olała, najwyżej odpisała z poślizgiem lub oddzwoniła, gdy nie mogła odebrać. To świadczy o jej zaangażowaniu w waszą znajomość. Na pewno nie odpuściłaby sobie okazji do kontaktu z tobą. Nigdy nie ma dość rozmów z tobą. Zawsze stara się je jakoś pociągnąć i szuka pretekstów.

Zawsze ci się z nią miło rozmawia

Ona stara się, aby wasze rozmowy były miłe i zawsze cię o coś dopytuje, dodaje coś od siebie. Wasze rozmowy są swobodne i lubisz z nią rozmawiać. Wiesz, że możesz jej opowiedzieć o swoich problemach, strachu i ona cię zrozumie. Na pewno nie będzie cię krytykować.

Zawsze reaguje pozytywnie na twój dotyk

Zasada jest prosta, nawet dobry przyjaciel nie ma prawa jej dotykać inaczej niż na powitanie i pożegnanie, bo ona zwyczajnie tego nie lubi. Panie dość wyraźnie zaznaczają swoją strefę intymną i na niepożądany dotyk reagują sztywnieniem i odsunięciem się. Ale gdy kochają mężczyznę, to zawsze pozwalają mu się mocno przytulić, objąć, pocałować, chwycić za rękę. Mało tego, odwzajemniają dotyk i np. same wtulają się w ciebie nieco mocniej.

Zawsze dopytuje o twoją pasję

Kobieta, która cię kocha, zawsze dopyta o twoją pasję, będzie ją interesowało, czy zainstalowałeś już nowe części w samochodzie, na jakie imprezy motoryzacyjne się wybierasz. Kobiety normalnie nie są podekscytowane takimi kwestiami, ale potrafią się nimi nieźle cieszyć, gdy wiążą się z ukochanym mężczyzną.

Zawsze interesuje ją twoja praca

Bo interesujesz ją ty. Nie chodzi jej o zarobki, ale o twoje samopoczucie w nowej pracy, czy ludzie okazują ci szacunek, czy praca daje szansę rozwoju i cię nie nudzi. Kobiety pod tym względem są bardzo wyczulone. Uwierz, gadki facetów o pracy z reguły je nudzą, chyba że chodzi o ich ukochanego. Wtedy z zapartym tchem i szczerym zachwytem chłoną każdą twoją wypowiedź nt. pracy. W przypadku mężczyzn, którzy ich nie interesują, urywają temat, bo uważają, że on za bardzo się chełpi.

Często prosi cię o radę

Bo widzi w tobie autorytet w jakiejś dziedzinie, uważa, że jesteś najmądrzejszy, dlatego właśnie do ciebie pisze ws. problemu swojej przyjaciółki. Bo wie, że ty dobrze doradzisz, bo znasz się na rzeczy. Poza tym każdy pretekst do kontaktu jest dobry.

Inicjuje seks z tobą

Kobiety mają problem z inicjowaniem seksu. Większość z nas wychodzi z założenia, że to zadanie dla faceta. Jeśli więc ona kiedyś proponowała ci seks i do niego dążyła, to znaczy, że pokonała własne ograniczenia, które w jej głowie pojawiły się z powodu stereotypów.  Doceń to, bo to znaczy, że naprawdę jej na tobie zależy i ze względu na miłość, jaką w niej budzisz, chce być ciebie najbliżej, jak to możliwe.

Potrafi ci zrobić miłą niespodziankę

Jeśli ona potrafi przyjechać tam, gdzie będziesz z kolegami albo wysłać ci niespodziankę do pracy, to znaczy, że cię kocha. Gdyby było inaczej, to w ogóle by się nie starała. Pamiętaj, że piękne kobiety mają duże powodzenie i nie narzekają na brak adoratorów, nie muszą zatem zabiegać w żaden sposób o faceta.

Lubi twoje zdjęcia w social mediach

Jeśli ona lubi niemal każde twoje zdjęcie w social mediach, nawet to przedstawiające twój samochód, to znak, że jesteś dla niej ważny.  Kobiety zaczepnie komentują wtedy, gdy im zależy.

Stara się pomóc, gdy może

Jeśli masz jakiś problem i zwrócisz się z nim do niej, ona postara ci się pomóc na miarę swoich możliwości. To zawsze pozytywnie świadczy o kobiecie, z którą się spotykasz.

Liczy się z twoim zdaniem

Kobiety nie zwykły się liczyć ze zdaniem mężczyzn. Ona prędzej uzna za autorytet swoją przyjaciółkę lub mamę niż obcego faceta. Jeśli zatem liczy się z twoim zdaniem, to znaczy, że cię kocha i uważa za najmądrzejszego faceta na ziemi.

Chce ci się podobać

Kobieta, która pragnie ci się podobać i wyglądać seksownie w twoich oczach, nie robi tego tylko dlatego, że chodzi jej o seks. Robi to, bo cię kocha i chce sprawić ci przyjemność. Bądźmy szczerzy, ona nie musi słuchać o nietypowych upodobaniach jakiegoś faceta, z którym chce się tylko przespać. On i tak chce seksu, więc niespełnienie wymogów związanych ze strojem nie skutkuje żadnymi konsekwencjami.

Strzela ci fochy

Jeśli kobieta strzela ci fochy o jakieś drobiazgi, potrafi się o nie dąsać itp., to znak, że cię kocha. Jest mocno wyczulona na to, co mówisz i robisz, bo jesteś dla niej bardzo ważny. Jeśli ona nagle milknie i robi się oschła, bo poszedłeś do łazienki, zamiast ją przytulić po seksie, to możesz być pewny, jak wiele dla niej znaczysz.

Bardzo lubi, gdy ją przytulasz po seksie

Ona uwielbia, gdy ją przytulasz, ale po seksie musisz to zrobić obowiązkowo, bo ona czuje się potem wykorzystana i strzela fochy. Sama lubi się w ciebie wtulać w nocy. Kłaść się na twojej klacie, trzymać cię za brzuch itp.

Dodaj komentarz