Naturalne sposoby na potencję

naturalne-sposoby-na-potencje

Zaburzenia erekcji to przypadłość, która zależy od wielu czynników. Proponowane w aptekach preparaty dają skutki natychmiastowe, ale tylko doraźne, dlatego może lepiej spróbować metod naturalnych?

Naturalne metody nie tylko są bezpieczniejsze dla naszego zdrowia, ale pozwalają dłużej i czesciej cieszyć się radością ze współżycia bez pomocy farmakologicznej.

U źródła problemu

Na erekcję wpływa wiele czynników – choroby prostaty, krążenia, stres, zmęczenie, rutyna. Niestety, czasem ochota jest, siły są, nie mamy problemów z pęcherzem ani prostatą… a tu nic. Taka nieposłuszność ciała frustruje, złości, niepokoi. Bardzo często poczucie męskości zalezy od tego, czy potrafimy zaspokoić partnerkę. I choć ona przekonuje, że to nieprawda – mężczyzna czuje inaczej.

Bardzo łatwo sięgnąć wtedy po doraźne środki farmaceutyczne lub preparaty ziołowe. Niestety, ma to swoją cenę w postaci uzależnienia psychicznego od obecności farmaceutyku i może powodować dalsze, pogłębiające się problemy z erekcją.

Głowa do góry!

Przede wszystkim należy zacząć od zmiany diety. Nie mówimy tu o odchudzaniu czy drastycznym przejściu na sałatki owocowe, a raczej o uzupełnieniu codziennej diety o pokarmy, które tradycyjnie uważane są za afrodyzjaki. W czym one pomogą?

Joanna Pastuszka-Roczek

4 KOMENTARZE

  1. Podobno każdy pan kiedyś ma taki moment gdy nie czuje się pewny. Oni nie lubią na ten temat rozmawiać, więc może warto podsunąć naszym panom komputer i zaproponować, żeby poczytali co piszą na portalu o mężczyznach. Gdyby się czuli czymś zaniepokojenie to będą wiedzieli co robić albo nauczą się z nami rozmawiać o wszystkich problemach.

  2. Zaburzenia erekcji spotykają mężczyzn..Mogą być tego różne przyczyny.Mężczyźni starają się ukrywać,że mają taki problem.Wstydzą się rrozmawiać o tym ze swoimi partnerkami.Sięgają po leki.Mogą przecież skorzystać z podanych rad,z naturalnych sposobów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ