metamorfoza-naszej-pierwszej-czytelniczki

Drogie Panie, z ogromną przyjemnością przedstawiamy Wam efekty pierwszej metamorfozy z portalem Menopauza. „Premiera” odbyła się w Opolu i wzbudziła spore zainteresowanie nie tylko osób, biorących udział w projekcie, ale przede wszystkim przechodniów, którzy przystawali, obserwowali, a nawet pytali, kim jest piękna modelka. Czyżby jakaś znana aktorka?

Osobą, która jako pierwsza miała szansę na odmianę swojego wizerunku i przeżycia niecodziennej przygody, była Pani Ula, znana wam lepiej pod nickiem ulaa.

REKLAMA

Jest przemiłą, ciepłą osobą. Ma ogromne poczucie humoru i podchodzi do siebie z dystansem. Choć nie narzeka na nudę bardzo chętnie wzięła udział w naszej Metamorfozie. Kibicowała jej i towarzyszyła w poszczególnych etapach przemiany córka Zuzanna. Obie nieraz podkreślały, jaka to spotka wieczorem niespodzianka męża Pani Urszuli, kiedy otworzy drzwi pięknej “nieznajomej”.

Zaczynamy!

Wszyscy jesteśmy trochę zdenerwowani, ale najbardziej chyba sama zainteresowana.

Redaktor: Dlaczego zdecydowała się Pani na taką przemianę?

Pani Ula: Chciałam odkryć na nowo samą siebie. W pewnej chwili można się zatracić wśród obowiązków życia i zapomina się o samym sobie, o swoich potrzebach. Chciałam też dowiedzieć się jak postrzegają mnie inni. Co warto zmienić. Jak sprawić bym czuła się bardziej atrakcyjna nie tylko dla męża, ale przede wszystkim dla siebie. Chciałam przeżyć tę przygodę i niezmiernie się cieszę, że się udało i biorę w tym udział.

Naszą przygodę rozpoczynamy w salonie fryzjerskim “Metamorphosis” w Opolu.

Pani Ula siada na fotelu i oddaje się w ręce fryzjerki Sandry Mazur. Uff, teraz nie ma już odwrotu!

Redaktor: Jakie kolory pasują do Pani Uli, co będziemy zmieniać?

Sandra: Doradzam zmianę koloru na stonowany rudy z mocniejszymi akcentami miedzianego. Zrobimy wyraźne miedziane pasma wychodzące od spodu na bazie stonowanych rudych odcieni. Pani Ula ma ciepły odcień skóry w związku z czym kolory złota i miedzi są dla niej idealne.

Maria S

18 KOMENTARZE

  1. Wielkie uznanie dla super akcji j jej nadzwyczajnego efektu, który nam właśnie przedstawiono. Piękna kobieta w pięknej oprawie jest jak dzieło sztuki.
    Teraz to dzieło to Ula z Opula:)
    Spośród wszystkich zdjęć wybieram serię na tle surowej ceglanej ściany. Ciepła, urokliwa kobieta to ciekawy kontrast dla zimnego ,niewykończonego muru.
    Ula może stawać w szranki z profesjonalnymi fotomodelkami:)

    Summer, widocznie pani wizażystka myślała o ciepłym lecie, podczas gdy Ty o chłodnym i stąd te rozbieżności:))

  2. Tu Ula. Serdecznie Witam Wszystkie Panie i bardzo gorąco dziękuję za wszystkie wypowiedzi. Są piękne. Przyznam się że miałam dreszczyk emocji, udało mi sie to pokonać, bo wspierała mnie córka Zuzanna. Należą się szczególne podziękowania redakcji za zorganizowanie tak wspaniałej metamorfozy. Szczególne słowo dziękuję należy się Pani redaktor Marysi Sordon, ktora czuwała nad całością programu oraz wszystkim osobom, które współpracowały ze mną. Drogie Panie! warto przeżyc tak wspaniałe chwile jezeli to możliwe to zrobcie to-co- ja. Zapraszam i gorąco pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ