Miłość i związki

Jak rozkochać ją na nowo?

Jak rozkochać ją na nowo

Mężczyźni często doceniają kobiety dopiero wówczas, gdy naprawdę je stracą. Wcześniej nie dostrzegają w nich zalet, nie potrafią też zdefiniować uczucia, którym darzą swoją wybrankę. Uciekają przed związkiem z nią, mówią nierzadko przykre rzeczy. Czas jednak pokazuje, że to właśnie ona jest najważniejszą kobietą w ich życiu, za którą okropnie tęsknią. Jak rozkochać ją na nowo?

Ona układa sobie życie na nowo

Kobieta z czasem, gdy widzi, że facet nie rokuje, daje sobie z nim spokój. Układa swoje życie na nowo, szuka szczęścia gdzie indziej. Jest to w pełni uzasadnione działanie, bo nie ma sensu oglądać się wciąż za siebie i żyć przeszłością. Panie dużo lepiej radzą sobie z pójściem do przodu. Jednak czasem mężczyzna może odzyskać swoją wybrankę. Musi tylko zacząć działać i mieć trochę szczęścia, aby jej nowe życie nie okazało się atrakcyjniejsze od niego.

Powrót do ukochanej to zadanie dla odważnych mężczyzn

Aby ona do ciebie wróciła i chciała z tobą być, musisz się trochę postarać. To nie jest zadanie dla mężczyzn, którzy lubią rozwiązania z cyklu lekkie i przyjemne.  To wymaga cierpliwości, czasu i odwagi. Trzeba zacząć od odezwania się do kobiety, o której obecnym życiu niewiele wiadomo. Nie należy się jednak zrażać już na starcie. Najlepiej napisać lub zadzwonić, aby zwyczajnie porozmawiać, wybadać teren. Jeśli wasza konwersacja będzie kleiła się dobrze, twój telefon ją wyraźnie ucieszy, spróbuj ją gdzieś zaprosić. Tylko bądź konkretny. My, kobiety, nienawidzimy tekstów w stylu: może wyszlibyśmy kiedyś na spacer? Powiedz wprost: masz dziś wolny wieczór? Chciałbym cię zabrać na spacer, przyszedłbym po ciebie za godzinę. Jeśli ona się zgodzi, to działaj dalej.

Stwórz romantyczną atmosferę

Kobiety są bardzo wrażliwe na drobiazgi. Wybierz jakieś miejsce, które łączy się dla was z wyjątkowymi wspomnieniami lub zabierz ją zupełnie gdzieś indziej. Ważne, aby było romantycznie i żebyś mógł ją czasem objąć, chwycić za rękę. Rozmawiaj z nią, ale naucz się też słuchać i zadawać jej pytania. Zadbaj o miłą, zabawną atmosferę. Pamiętaj, że śmiech bywa zaraźliwy. Możesz zacząć się w pewnym momencie wygłupiać tak, aby ona przypomniała sobie, że pokochała cię za romantyzm, ale też zbliżone do niej poczucie humoru.

Postaw na czułość

Nie bój się jej przytulić, zrób to już na początku spotkania, mocno i wyraziście. W trakcie spotkania spróbuj ją złapać za rękę, przytulić. Kobiety uwielbiają czułe gesty.  Nie powinny one jednak zmierzać do seksu, bo ona uzna, że chciałeś się z nią spotkać tylko dla upojnej nocy. Jednak możesz śmiało pocałować ją w usta pod koniec spotkania, jeśli przebiegło ono w miłej atmosferze.

Od razu zaproś ją na drugą randkę

Kobiety cenią sobie też konkret. Pokaż jej na koniec spotkania, że dobrze się bawiłeś i zaproponuj kolejne spotkanie, podając wszystkie szczegóły. To może być randka nazajutrz. Ona z pewnością się ucieszy. Bądź dla niej miły, romantyczny, odprowadzaj do domu, okazuj czułość.

Jak rozkochać ją na nowo?

Aby rozkochać w sobie kobietę od nowa, w pewnym sensie musisz wrócić do samego początku. Nie chodzi o to, abyś udawał, że jej nie znasz i nie pamiętasz szczegółów z przeszłości. Musisz natomiast zacząć się starać, często do niej pisać, zapraszać na regularne randki, okazywać czułość, być romantycznym, mówić komplementy. Niech ona poczuje to samo co na początku znajomości, ale pozbądź się złych nawyków typu olewanie jej i chłód emocjonalny.

Jeśli dobrze to rozegrasz, będziesz zabawny i czuły, to ona sama może zacząć się do ciebie przytulać już na pierwszym spotkaniu. Znasz ją, więc możesz sobie pozwolić na dotyk.

Dodaj komentarz