Miłość i związki

Gdy uważasz, że kobieta z przeszłości jest najlepszym, co cię spotkało

Gdy uważasz, że kobieta z przeszłości jest najlepszym, co cię spotkało

Wciąż nie możesz przestać o niej myśleć. Zakochałeś się w niej do szaleństwa. Jednak dopiero z czasem odkryłeś, jak jej brak może być dotkliwy. Nie jesteś w stanie przestać o niej myśleć, przeglądać jej zdjęć, profili w mediach społecznościowych. Na samą myśl, że może właśnie spędza wieczór i noc z jakimś przystojniakiem, dostajesz gęsiej skórki.  Co zrobić, gdy uważasz, że kobieta z przeszłości jest najlepszym, co cię spotkało.

Zakochałeś się na zabój. To miłość twojego życia

Spotykałeś się z nią, wtedy może nie potrafiłeś jej docenić, możliwe też, że coś poszło nie tak.  Nie czułeś się przez nią dostatecznie kochany. Czas mija, ty spotykasz kolejne kobiety na swojej drodze, ale absolutnie żadna jej nie dorównuje. Po prostu nie czujesz tego czegoś. Ona  była najpiękniejsza i najmądrzejsza. Lubiłeś jej wyrozumiałość i ceniłeś jej inteligencję. Każda chwila spędzona z nią była jak z bajki. Niby nie ma w tym nic oryginalnego, ale mężczyźnie często bardzo trudno przychodzi do głowy myśl, że jego dziwne stany emocjonalne to przejaw miłości.

Wciąż o niej myślisz, bo tylko ją kochasz

Jeśli pomimo upływu czasu nie potrafisz marzyć o tym, że ją obejmujesz, całujesz w usta, spędzasz razem czas,  to coś jest na rzeczy. Zakochałeś się po uszy i ten stan nie minie, nawet jeśli spotkasz na żywo miss świata;)  Jeśli każde miejsce, gdzie byliście razem, każda impreza, która kojarzy się z nią, wciąż wzbudza u ciebie ścisk w żołądku i tęsknota, to znak, że miłość nie wygasła.

Rozbudź w niej dobre emocje

Faceci stanowczo za szybko się poddają. Zamiast stawiać krzyżyk na tej znajomości i się poddawać, trzeba spróbować ją wskrzesić. Kto wie, może wciąż masz szanse u kobiety, na której wciąż ci zależy? Czasem wystarczy po prostu do niej napisać i zapytać, jak mija jej dzień. Jeśli da się wciągnąć w rozmowę, to dobry znak i doskonała okazja do zaproponowania spaceru.  Kto wie, może to, co kiedyś było, uda się rozbudzić na nowo, a nawet wzbudzić jeszcze silniejsze emocje?

Po prostu zagadaj

Jeśli wciąż zastanawiasz się, czy ona cię kocha i myśli o tobie, to znak, że wasza relacja ma spore szanse na reaktywację. Inaczej sytuacja wygląda wówczas, gdy w ogóle nie rozstaliście się w zgodzie, zrobiłeś jej jakieś świństwo etc. Jeśli ona nie kazała ci się wynieść z jej życia, lecz normalnie z tobą rozmawia, gdy do niej piszesz lub dzwonisz, to masz ogromne szanse na sukces. Wystarczy się tylko odezwać i troszkę postarać. Nie bój się, bo strach jest tym, co odbiera każdemu z nas szansę na szczęście.

Nie rezygnuj z tej, którą kochasz

Nie ryzykujesz odrzucenia, pisząc zwykłe: co tam? Istnieje bardzo duża szansa, że ona ci odpisze. Nie ma w tym pytaniu nic oryginalnego, ale jest zainteresowanie jej życiem, a kobiety je lubią i pozytywnie reagują, gdy chcesz się dowiedzieć czegoś o niej.  Jeśli już do niej zagadasz, nie pozwól, by rozmowa zakończyła się zbyt szybko. Kobiety z reguły da się wyczuć, patrząc na to, czy chce z tobą dłużej porozmawiać. Jeśli będzie miała ochotę troszkę pokonwersować i będzie to przebiegało swobodnie, to znak, że jej na tobie wciąż zależy. Nie odrzuci cię, gdy zaproponujesz spotkanie, bo lubi spędzać z tobą czas. A na spotkaniu wystarczy ją często przytulać, by powróciły dobre emocje. Kobiety są bardzo czułe na dotyk. To może wydawać się oryginalne, w końcu mówi się, że mężczyzna do poczucia bycia kochanym potrzebuje seksu, a tu kobieta ma większą potrzebę bycia dotykaną. To nie jest sprzeczne, bo gdy kobieta się zakocha, chce być dotykana przez swojego wybranka, tylko wówczas czuje się kochana. Nie lubi dotyku od nachalnych typów, którzy średnio nam pasują, ale już pchają się z łapami.

Dodaj komentarz