Polecamy!

Dlaczego facet milknie po seksie?

Dlaczego facet milknie po seksie

Czasem zdarza się, że facet milknie po seksie, doprowadzając nas tym do szału. Zastanawiamy się, co poszło nie tak i jaka jest tego przyczyna. Dlaczego facet milknie po seksie?

Uważa, że kiepsko wypadł

Może winny jest alkohol, może stres, ale liczy się to, że on miał problemy z erekcją, za szybko doszedł, nie miał siły na powtórkę. Faceci zbyt ambicjonalnie podchodzą do seksu. Zamiast cieszyć się chwilą, to stresują się, jak wypadną. Jak coś pójdzie nie po ich myśli, ich samoocena leci na łeb, na szyję, a tracisz na tym ty, chociaż wcale nie masz do niego żadnych zastrzeżeń. Bo przecież on teraz będzie cię unikał do końca życia, bo wstydzi się tego, jak było. Totalna głupota, ale nie masz wpływu na to, jak on się czuje i zachowuje. Musisz się pogodzić, że mężczyźni to czasem dziwne istoty.

Zaczął się zakochiwać, a boi się, że to nieodwzajemnione uczucie

Mężczyźni czasem chcą sobie niewinnie pofiglować z kobietą, która wpadła im w oko, ale odkrywają, że powoli się w niej zakochują. Wtedy pojawia się z jednej strony strach przed zaangażowaniem, a z drugiej obawa, że ona tego nie odwzajemnia. Gdy on uważa, że kobieta go nie kocha i chciała tylko dobrego seksu, to może po nim zamilknąć. Robi to dla własnego dobra, aby dłużej nie angażować się w relację, która nie ma przyszłości i przez którą on może cierpieć.

Chce dostarczyć jej emocji i w sobie rozkochać

Niekiedy mężczyzna milknie po seksie, wychodzi w środku nocy do domu, bo liczy, że jego nagła zmiana zachowania skłoni kobietę do walki i ujawnienia emocji. Może ona się w nim zakocha, gdy stanie się trudno dostępny, nieprzyjemny i pokaże, że wokół niego kręcą się inne kandydatki. Mężczyźni mają naprawdę dość oryginalne pomysły, jeśli chodzi o sferę uczuciową. Jeszcze nie raz cię zaskoczą.

Bada grunt

Chce sprawdzić, czy się zaangażowałaś, czy wypadł dobrze i czy będziesz dążyła do czegoś więcej.  Mężczyźni uważają, że po seksie to kobieta ma latać za nimi i dopominać się o związek. Zapominają, że my z kolei czekamy, aż oni się pierwsi odezwą i zaproponują wyjście na miasto.

Nie podobał mu się seks, było nudno

Może zamilkł też dlatego, że seks był nudny i nie bawił się tak dobrze jak ty. Czasem tak jest, że nie dostrzegamy własnych błędów, zbyt małego zaangażowania, braku kreatywności, a faceci na tym punkcie są mocno przeczuleni.

Partnerka zupełnie nie jest w jego typie

Może się z tobą przespał z braku laku i stwierdził, że zupełnie nie jesteś w jego typie. Mężczyznom czasem nie przeszkadza aparycja partnerki, zwłaszcza gdy są wyposzczeni, ale potem zaczynają sobie szukać kogoś bardziej w swoim typie.

Dodaj komentarz