Gdzie się przebadać? Cytologia Mammografia

Naturalne sposoby na potencję

17.01.2013

Komentarzy: 4

Naturalne sposoby na potencję
Zaburzenia erekcji to przypadłość, która zależy od wielu czynników. Proponowane w aptekach preparaty dają skutki natychmiastowe, ale tylko doraźne, dlatego może lepiej spróbować metod naturalnych?

Jedzenie, które pobudza, ma właściwości wspomagające krążenie, przemianę tłuszczy, poprawia utlenienie krwi. Najbardziej znanymi afrodyzjakami są owoce morza czy kawior, ale są one trudno dostępne i niekoniecznie na każdą kieszeń.

O wiele prościej będzie uzupełnić codzienne posiłki sporą ilością natki pietruszki – na przykład na kanapkach, w zupie. Po skończonym posiłku dobrze jest schrupać kawałek selera (zwykłego białego, lub naciowego). Ziemniaki posypmy lubczykiem. Nalezy zmniejszyć ilość soli w potrawach – dobry efekt daje wymieszanie jej z odrobiną chilli – wtedy mamy gwarancję, że nie przesolimy, a niedosolona potrawa nie będzie mdła.

Cynamon, imbir, gałka muszkatołowa… choć nazwy te przede wszystkim kojarzą się z ciastkami, warto wiedzieć, że czynią cuda z układem pokarmowym i krążeniem.

Wypita wieczorem gorzka herbata zaparzona z tymi przyprawami (pół łyżeczki mieszanki na szklankę) sprawi w krótkim czasie, że erekcja przestanie być kaprysem nieposłusznego ciała.

Dzięki tym pokarmom poprawi się utlenienie krwi – będziemy się mniej pocić przy wysiłku fizycznym, nasz pot przestanie mieć przykry zapach, wydłuży się czas stosunku.

Joanna Pastuszka-Roczek

Przeczytaj też:
 • filodendron avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Ciekawe rady, niektóre panie na pewno skorzystają po podaniu takie herbatki .Mam być gorzka,a jak mąż zażyczy sobie cukru ,to ciekawe ,czy też będzie działać
 • Mindi avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Podobno każdy pan kiedyś ma taki moment gdy nie czuje się pewny. Oni nie lubią na ten temat rozmawiać, więc może warto podsunąć naszym panom komputer i zaproponować, żeby poczytali co piszą na portalu o mężczyznach. Gdyby się czuli czymś zaniepokojenie to będą wiedzieli co robić albo nauczą się z nami rozmawiać o wszystkich problemach.
 • drobina avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Głowa do góry Panowie! Warto chyba skorzystać z tych rad, chociażby zjeść solidną porcję natki pietruszki
 • pati25 avatar napisał(a) jakiś czas temu:
  Zaburzenia erekcji spotykają mężczyzn..Mogą być tego różne przyczyny.Mężczyźni starają się ukrywać,że mają taki problem.Wstydzą się rrozmawiać o tym ze swoimi partnerkami.Sięgają po leki.Mogą przecież skorzystać z podanych rad,z naturalnych sposobów.
Dodaj komentarz
Przed dodaniem komentarza prosimy o lub rejestrację
Banner Higienaosobista
Banner Zdrowaseniorka
FacebookTab